Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
kluc Premium
2021-01-08 11:21:37
Všetko je to o sebavedomi a o forme, tak ako na začiatku sezóny proti Celte keď sme hrali polčas 10-ti a dali sme 2 góly...tie víťazstvá idú aj samé potom...
2021-01-08 11:25:25
Pedri je dobrý ale Fati je overrated
2021-01-08 11:25:52
Griezmann hrál celkem dobře. No, aby hrál dobře, tak to vypadá, že tam musí být rychle křídlo např: Dembélého nebo Fatiho, kteří budou na sebe natahovat 1-2 obránce a tím otevřou dvířka do útoku Griezmannovi. Stejně by bylo nejideálnější, kdyby odešel a přišel klasický hroťák, který by si sám uměl prorazit cestu k bráně, ale bylo by fajn, aby dokud je Griezmann v Barce tak, aby byl týmu aspoň trochu prospěšný. (za ty prachy)
2021-01-08 11:31:25
Podle mě jeden zásadní rozdíl. Messiho hra bez balonu!!! Zapojuje se do pressingu, bránění, dělá náběhy. A baví ho to, hlavně často hledá pedriho, který mu to umí vrátit. Za mě rozdíl Messiho hra bez míče.
8JK8 Premium
2021-01-08 11:34:07
Atletiko je už veľmi ďaleko neverím už v titul ale skončiť pred Real po najhoršom úvode sezóny za posledné dve dekády by bolo krásne a možno sladšie ako samostatný titul. Pedri je úžasný to už sledujeme dlho mohol mať už aj viac asistencií keby jeho spoluhráči premieňali tutovky. Dembele sa ukázal v posledných zápasoch ako kľúčový ani nie možno tak sám o sebe ako to že nám chýbalo krídlo a to celému mužstvu dodalo krídla s Fatim a Dembelem to môže byť ešte lepšie
2021-01-08 11:45:22
ešte keby da Koeman priestor aspon na par min v zapasoch Riquimu a chytil by sa Trincao, tak je to výborné.
2021-01-08 11:47:16
Paci sa mi ako Leo je aktívny aj bez lopty ci uz nábehy, pressingy alebo zíde nižšie a da pekny center alebo vytvorí akciu taktiež spolupráca s pedrim je geniálna a myslim ze sám Leo niekedy nevie ako mu to pedri prihral. Takáto hra sa mi začína páčiť a začínam aj veriť ze mame ako taku sancu na ligový titul.
2021-01-08 12:21:18
Hlavný záver je, že Leo ma konečne s kým hrať, už sa spoznali a zohrali s Pedrim a de Jong dostal viac voľnosti. Aj Dest hra odvážne.
Ešte by to chcelo efektivitu od Dembeleho a Griezmanna a je to ok.
2021-01-08 19:12:18
Messi má parťáka Pedriho, pribudne Fati a to je ako splnený sen po Luisovom nútenom odchode. Museli odísť najdrahšie platení hráči (inak bankrot), v lete sú ďalšími na rade Cou a Griezz.
Budúcnosť je v La Masii a super skautingu s dávkou obrovského šťastia = inak nebude na výplaty.
Sevilla hrá úžasný futbal, čo je zásluhou Monchiho ???. Dokáže upliesť bič, veď to poznáte z čoho ?.
Nemá zmysel plakať nad rozliatym mliekom, ale keby Barto nerazil tunel pod Strečnom/resp.2 rúru cez Branisko a priviedol Monchiho/Puyola/Jordiho Cruiffa a pod. pred odchodom Neymara, nemuseli sme minúť bezhlavo 0,5 mld. € na nepotrebných hráčov (Cou, Griezz, je ich viac, aj keď nie každý prestup sa vydarí).
Našťastie skončila éra FC AMIGOS (najdrahší a najmenej behavý káder), keď Valverde posiela hráča na pľac a pýta sa ho, či vie, čo má robiť ?. Ten vraví NIE ?. Ani ja, len daj loptu Messimu ???. Tak aj bolo, nikto na seba neprebral zodpovednosť, Messi sám ťahal karavánu, akurát už každý team dokáže zaparkovať ? a rýchlo sa vrátiť pod ⚽️...
Messi s Pedrim dokážu prelomiť súperovu obranu futbalovou genialitou, aj keď cieľom by malo byť streliť 1-2 góly do polčasu rýchlym vyvážaním lopty a až potom môže nastúpiť Busquets a hrať futbal s držaním lopty...
Futbalový trend dospel do štádia, že hádzaná pred vápnom je vzhľadom na kondičnú pripravenosť súperov už iba minulosťou.
Dúfam, že začneme hrať po krídlach (uzdravený Fati, Dembele), splašeného Trinçaa snáď kúpi krajan Nuno Esprito Santo, príp.ja by som ho vymenil za Adama Traoreho ?. Ak nebudú súhlasiť, tak iba predaj Trinçaa a kúpa Malena...
Verím, že časom sa Dest s Albom budú snažiť priblížiť hre TAA a AR z L'poolu.
Záver: Messi s úsmevom = boj o trofeje je na správnej ceste ?