Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Lukas Admin
2021-01-09 08:05:35
So všetkou úctou k Puigovi, je to už v poradí X-tý tréner, ktorý ho necháva sedieť na lavičke, podobne je to aj v repre U-21. V prvom tíme je už od sezóny 17/18, no stále nedokázal výraznejšie preraziť. Ak teda má talent, nech ide o hosťovačku a nech z Koemana urobí hlupáka tým, že všetkým vytrie zrak v inom drese. Je totiž jasné, že minimálne do konca sezóny si pod Koemanom ani neškrtne a presedí tak celú sezónu na lavičke vo veku, kedy by mal drať trávnik v každom zápase, nech napreduje. Ak je skutočne tak dobrý, tak sa z toho hosťovania určite vráti a bude úspešný aj na Camp Nou.
2021-01-09 08:05:38
Koeman si mysli.ze Pedriho zderie z koze...LL,CdR,LM...
raz,dva moze skoncit ako Fati.
Ale ten magor jesitny da radsej
sancu Moribovi,Fernandezovl...
2021-01-09 08:06:16
S Koemanonovimi tahmi v ramci moznosti ktore barca momentalne ma som spokojny ale to ako odpisal Puiga vobec nechapem.

Vzdy ked hral , tak patril medzi najlepsich na ihrisku.

Urcite si zasluzi hrat viac ako taky Busqets a Roberto
2021-01-09 08:08:51
Jednoznačne by mal hrať, mal by hrať s Messim, ale ak má nepochopiteľne sedieť tak radšej nech ide do leta niekam najlepšie do Španielska.
2021-01-09 08:09:06
alena si zahrá s kubom v getafe aj ten došiel na hosťovanie :) ešte puig nech tam ide :) tu si aj tak nezahrá momentálne
2021-01-09 08:22:32
Velmi chybaju divaci na stadione...tí by si ho iste vedeli pri striedaniach vypytat....
2021-01-09 08:37:16
Doufal jsem, že nakonec Puig tuhle sezónu chytí. Bohužel trenér v něho nevěří, tak by měl jít opravdu na hostovačku. Není potřeba z toho dělat ňáké drama. v Realu chodí mraky hráčů hostovat , pokud nemají se šance chytit v áčku Realu. A pak se vracejí kolikrát jako hvězdy. Carvachal, Odengaard, Hakimi (ten nakonec šel jinam, kvůli Carvachalovi) atd. To Samý v Chelsea a dalších klubech, tak prostě ať jde a naopak, jak tady píšou ostatní mákne a vrátí se jako hráč, která se posunul o X levelů výš a vytře tak všem zrak co v něho nevěřili. Osobně by se mi líbil na cca rok v Ajaxu.
2021-01-09 08:52:43
Přijde mi, jak kdyby ze sebe chtěl dělat mučedníka. Všech ss ptají na jeho jméno, poškozuje to Koemana, který nepochopitelně mu šanci nedává a Puig spokojeně stále tvrdohlavě sedí na tribuně a užívá si to. To je tak, když se sejdou 2 tvrdohlavý lidi, pak z toho nemá ani jeden užitek. Přitom v zájmu hráče by mělo být hrát, což prostě on může na hostování a předvést se. Trenér si to obhájí výhrou v zápase, případně trofejí. Je to škoda.
2021-01-09 09:10:45
Ono těch důvodů proč nechce odejít bude asi víc
1) na hostování by možná ani tolik prostoru nedostal a byl by spíš jen na doplnění kádru. Občas to tým tak udělá, protože ten hráč po sezóně stejně odejde, tak proč by se snažili nějak víc o jeho rozvoj
2) jestli tolik miluje Barcelonu, tak se mu nikam jinam nechce a chce hrát za ni. Možná je to i o tom, že chce celou kariéru být jen v Barceloně a nikde jinde + hráči, kteří se vrací z hostování se u nás nechytají
3) možná taky doufá, že se někdo zraní, do sestavy 4-2-3-1 máme jen 3 štíty a kdyby se jeden zranil, pravděpodobně doufá, že ho nahradí a bude hrát
2021-01-09 09:24:51
ja byť na mieste Puiga určite idem na hosťovanie. V konečnom dôsledku by urobil najlepšie pre seba. Na hosťovaní by mohol ukázať trénerovi, že má na to. A po sezóne sa môže vrátiť s väčšími skúsenosťami a kvalitou.
2021-01-09 10:00:13
Puig asi verí v zranenia hráčov zo stredu poľa, preto zostáva naďalej v Barcelone. V inom prípade mu blonďák šancu nedá.
2021-01-09 10:24:33
chlapci - odborníci...
keď si tak čítam tie Vaše "odborné" komentáre, čudujem sa, že Vás ešte nepovolali do Barcy, aby Ste to viedli Vy a vyhrali s áčkom minimálne LM... :-)
Koeman tam prišiel do najhoršej situácie aká kedy v Barce bola za posledných 10 rokov, v čase kedy okrem hernej krízy prestarnutého mužstva je Barca úplne bez peňazí a s toľkými zraneniami, že to si ani nepamätám. to chce odvahu. A či sa Vám to páči, alebo nie, mužstvo sa zlepšuje. chce to čas. Generačná výmena sa nedá urobiť za 1/2 sezóny a navyše v tak špecifickom období, aké teraz prežívame.
Tak už si prestaňte myslieť, že tomu rozumiete lepšie a nechajte ho pracovať!
2021-01-09 10:39:43
Hoci s Koemanom nesuhlasim, Puig by mal zvazit odchod. Trener s nim evidentne nepocita, takze nejaky problem tam bude, ci uz si za to hrac moze sam alebo je to trenerovou tvrdohlavostou/jesitnostou, je zrejme, ze jediny sposob ako si zahrat je odchod. Pol rocne hostovanie niekde v ramci ligy. Ktovie, situacia sa moze vyvinut uplne inym smerom. Momentalne to vypada na stratu casu, Koeman si radsej vytiahne hraca z B-teamu, pocka si na uzdravenie Sergiho Roberta alebo presunie hraca z inej linie, zmeni rozostavenie. Stale moze dokazat, ze trener sa v nom mylil, ale hlavne musi mat na zreteli vlastnu karieru
2021-01-09 11:20:29
Mozno Puig caka, co bude po volbach....mozno sa Koeman poberie a s novym trenerom dostane aj prilezitosti.....
2021-01-09 12:25:00
Odchod na hostovanie je najhoršia vec ktorú moze urobiť. Tym si kariéru v Barcelone odpise.
2021-01-09 12:43:14
Osobne si myslím, že tréner má niečo osobné voči mladému hráčovi a nie je o kvalite hráča a jeho schopnosti. Tréner zabezpečuje pre svoje posili hracie minuty na úkor vlastných odchovancov.
Z mojej strany Puigovi vyčítam predĺženie zmluvy s Barcou do roku 2023. Možno, že verí v tom, že po voľbách bude tréner buď vymenený, alebo nové vedenie klubu donúti trénera využívať vlastných odchovancov.
Ak by Puig nepredĺžil zmluvu mohol kľudne ako voľný hráč odísť do hociktorého klubu čí už v Španieslku alebo do iného klubu v Európe a mal by pokoj. Po dochode by mohol s kľudným svedomím ukázať barce, že na úroveń hry Barcelóny mal a urobiť všetko, aby vo vzájomných stretnutiach okorenil hru už ako hráč súpera.
Bojím sa, že predĺžením zmluvy mu neumožnili vybrať si klub do ktorého by rád odišiel, lebo jeho výkupná klauzula je stanovená na 100 mil. čo prevdepodobne žiadny klub za neho nezaplatí a kým bude trénerom Koeman, tak na lavičke môže zakrpatieť.
2021-01-09 12:49:58
Tiež by som bol najradšej keby Puig nastupoval aspoň z lavičky. Je smutné, že Koeman nevychádza dobre práve s hráčom ktorý je spoločne s Fatim našou najväčšou nádejou do budúcnosti. Na druhú stranu podobné situácie sa občas stávajú, stačí si spomenúť na Guardiolu a Zlatana či Mourinha s Pogbom. Bol by som rád keby teraz dostal Puig aspoň pár šancí, no obávam sa že bude čakať zbytočne. Preto by bolo najlepšie keby skúsil odísť niekde na hosťovanie. Chápem však aj Puigovu možnú obavu z toho, že sa mu na hosťovaní nemusí dariť čo by len posilnilo Koemanovu pozíciu v ich spore. Pokiaľ je to možné tak by mal hrať aspoň za B-čko.
2021-01-09 13:13:51
Prečo by mal Puig odísť na hosťovanie keď on by mal hrať základ s Pedrim a De Jongom, zápas čo zápas keď nastúpi patrí k najlepším na ihrisku a je absurdné aby sedem na lavičke, ja verím že druhú polovicu sezóny tá šanca príde a do konca sezóny začne hrať základ pravidelne.
2021-01-09 13:47:00
Obavam sa,ze je to nejaka antipatia...a mozno uz aj vzajomna.