Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-14 16:19:33
Zmizni spino
2021-01-14 16:27:28
Najvacsia chyba Bartomeua je v tom ze vobec niekedy bol prezidentom tohto klubu. Ale za to vlastne mozme podakovat oveckam menom socios
2021-01-14 17:04:17
Osobne si myslím, že v istom bode zle sám odhadol situáciu, a keďže sa obklopil ľuďmi, ktorými sa obklopil, stratil pojem o realite. Neverím, že by chcel úmyselne ublížiť klubu! Tiež si myslím, asi ako väčšina, že nielenže zlyhal, ale aj poškodil klub, meno klubu, myšlienku klubu, reputáciu klubu, no a v nie neposlednom rade, ekonomickú a finančnú časť klubu v celom rozsahu. Mňa osobne by zaujímalo, ako sa to vôbec mohlo stať a ako k tomu vlastne prišlo? Úprimne, tí, čo sme ako tak znalí veci, vlastne absolútna väčšina sócios a aj culés mu od samého začiatku dôverovala a ja ako culé, tiež. Podľa mňa, jeho najväčšou, ale že totálne absolútnou chybou boli vzbŕkle nákupy miesto Neymara! Kebyže sa vkľude dohodnú s agentami hráčov a s klubmy, tak Cou a Dembo by vyšli dokopy na max 150 mega! Hneď ich netrebalo! Ukazujú to aj ich štatistiky. Navyše, platy sú až hrôzostrašne prestrelené! Myslím si, že Barta niekto pekne držal za gule a Neyov odchod nebola náhoda a rozmar šéfa PSG! Toto muselo byť na stole oveľa skôr! Kto normálny by si rozbil taký útok?! A prečo? Že odpoveď pre peniaze neprejde. Dembo a Cou stáli a stoja oveľa viac a ani ich marketingové postavenie vtedy nebolo extra. Čo píšem, je len a len moja úvaha. Preto prosįm, ak budete reagovať, tak to vezmite na zreteľ. Ďakujem
2021-01-14 18:40:39
To všetko sú len rečičky z jeho falošných úst,, k Messimu sa ani nevyjadril bo vie že keby Messi mohol tak ho utopí v lyžičke vody.. Budme radi že sme sa ho zbavili, už aj to bolo neskoro..
2021-01-14 18:47:44
keby aj kandidoval nevyhral by. ľudia zase nie sú hlúpi a ani slepí...
tunno Premium
2021-01-14 19:51:15
Najvacsie chyby boli nepredanie Griezmanna s Coutinhom minule leto.
2021-01-14 22:58:16
Teraz treba dúfať že Barca porazí athletic
2021-01-14 22:58:23
Nedeľa finále Barca vs Atl. Bilbao!!
Ste spokojní?? Či ste si viacej priali Real Madrid