Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-03-04 08:45:27
Kde je teraz miestny placko Zizu aby dal do laty Lopeho, aby nevyplakaval ze to sa nerobi
Revive Premium
2021-03-04 08:50:55
Ocampos mohol dať penaltu a mohli ste postúpiť. Postúpiť sme si zaslúžili, za ten výkon včera si Sevilla zaslúžila dostať aj 5 gólov.
2021-03-04 08:57:20
Môžu byť nasraný len na seba, Rozhodca im pískne penaltu, ktorá teda síce bola, ale skôr išlo o šikovné prestrčenie Ocamposa ako o nejaký faul Minguezu, ktorý len stál a nespravil ani pohyb voči hráčovi a tento tragéd, chce ešte červenú pre Minguezu, takisto ako ešte v predĺžení, chceli penaltu ďalšie dva razy? Nič, ale zhola nič nevytvorili za posledné dva zápasy, dostali prehraté jak podpriemerný tím La Ligy, ku koncu to vyzeralo, ako keby sme hrali s Cádizom, a on sa ide ešte sťažovať na rozhodcu... Tam si radšej sadni za video a pozri čo ste predviedli a potom trep takéto somariny.
2021-03-04 09:10:12
Stačilo im dať jeden gól a boli by v pohode. Namiesto toho prišli hrať priposratú hru a čakali na nejakú náhodu, alebo penaltu, ktorú im aj tak pískli. Hrali otrasne v útoku aj v obrane, tak zlý výkon od Seville som už dávno nevidel, a niekto sa ide sťažovať na rozhodcov..
2021-03-04 09:11:22
Plac trenerko, my sme vo finale?
2021-03-04 09:13:33
Nech spomenie aj to ako mala barca mat jasnu penaltu po ruke obrancu co sa tam hodil jak brankar po strele. Ci to uz sa nevidi?
2021-03-04 09:14:12
Nj klasika... Musí být v sileny frustraci... Poslední tyden 0:5, nevim jestli měli nějakou kloudnou šanci ze hry. Barca byla o level lepsi, neskutecne týmový výkon! Dembele ale musi zamakat na fyzicce, v druhy půli neviditelny, stridal na hranici sil. Ale dal do toho všechno, jinak vyborny vykon. No a neodpiskane fauly ve prospěch Barcy? Ruka ve vapne? Penalta pro Barcu? Proč jen tohle Lope nezmínil?
2021-03-04 09:46:57
v Európe vždy fandím španielskym mužstvám (okrem Realu), sú mi sympatické, ale po tejto sezóne už kvôli takýmto nechutnostiam škrtám zo svojho zoznamu sympatických tímov Bilbao a Sevillu ... to je hnus, čo vedia vypustiť niektorí ľudia do médii
2021-03-04 09:54:27
Prvých 30 minút som mal práveže pocit, že píska proti nám. Faul na dejonga mohla byť kľudne penalta a tiež sa na to ani nepozrel, Busiho zákrok bola čistá lopta a on to bez zaváhania odpískal a Sevilla mohla kľudne dostať 3 žlté karty do 30. Minúty a nič. Celkovo až do predĺženia sa mu nechcelo veľmi vyťahovať karty. Tam sa už riadne rozbehol :D
2021-03-04 10:28:39
Podľa mna mal dostať Dembele červenú,že dal gol a Pique rovno dvojzapasovy dištanc,že vyrovnal.Chudacikovia zo Seville.Keby tak uznať kvality súpera nevyhovarať sa ale no nevadí hádam vyhráme finále keď už sme dali takú menšiu Remontadu 2.0
2021-03-04 14:48:58
Hlavna vec, ze rozhodca neodpiskal jedenastku v nas prospech, napriek tomu, ze tam zahral rukou ich "druhy brankar".
2021-03-04 16:32:56
Prvý polčas rozhodca pískal jednoznačne pre nich. Tak by som sa moc nesťažoval na jeho mieste.
2021-03-04 16:53:42
presne toto som cakal aj po sobote, tam to ale este udrzal priznal ze bola barca lepsia no tu to uz nezvladol a trepe a vyhovara sa na rozhodcov ale to ze za 180 minut neukazali nic a este dostali dar v podobe penalty a aj tu zahodili tak nech sa na mna nehneva ale je asi slepy.. okrem toho im dost vela rozhodca aj odpustil povedal by som aj ze bol mierne naklonený im