Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-05 13:07:09
30-ročný Brazílčan? No neviem či je to najlepší nápad?
mito669 Premium
2021-04-05 13:24:04
A za niekoľko dni: Neymar predĺžil s PSG ?
2021-04-05 13:24:58
Dajte pokoj konečne s Neymarom. Je to rozmaznaný neustále zranený a neskutočne problémový hráč.
2021-04-05 13:30:57
Neymar je viac zranený ako Coutinho. Príde do Barce a hneď sa zraní a pol roka si ani nekopne a potom sa to bude s ním ťahať až kým zo zdravotných problémov neskončí.
2021-04-05 13:36:41
oh shit, here we go again
kluc Premium
2021-04-05 13:56:38
Platovo veľmi drahá dvojka pre Fatiho...
2021-04-05 13:58:19
Zdá sa, že Barca už ma konečne nejakú víziu, začína sa pomaly opäť spoliehať na akadémiu a skauting a potom príde zase článok o Neymarovi. Všetka česť jeho futbalovým kvalitám ale charakterovo do Barcelony nepatrí. Ak si raz dokázal vynútiť prestup tak už by sa viac nemal vracať. Odišiel Rakitič, prišiel nenápadný Pedri a pozrime čo je z neho už dnes. Zranili sa stopéri a zrazu sú Araujo s Minguezom z núdze cnosť. Dest sa pomaly udomácňuje. Odišiel Neymar a je tu nový klenot Fati. Každý je nahraditeľný. Nato všetko ako to na začiatku sezóny vyzeralo tak sa tu tvorí skvelá nová generácia, ktorým môže stará garda v pokoji prenechať miesto. Jasné, že ešte sú potrebné zmeny v kádri ale budúcnosť vyzerá viac než dobre. Dest, Araujo, Mingueza, Ilaix, De Jong, Riqui, Pedri, Fati, Trincao môžu vytvoriť novú úspešnú éru Barcelony. Navyše ak ostane Messi tak si neviem predstaviť na akej pozícii by hral Neymar. Na krídla sú tu Fati, Dembelé, Trincao a verím, že v budúcej sezóne aj Konrad s Colladom. Treba nám poriadny hrot, vystužiť zálohu a nové tváre do obrany. Neymar by bol zase len prestup dohodnutý s horúcou hlavou.
2021-04-05 14:24:55
Raz ?, navždy ?.
2021-04-05 14:29:43
Příští rok zadarmo beru, to ale PSG nedovolí.... nebo?
2021-04-05 14:40:52
Zadarmo okej, ale to už bude mať 30 a to sa už vôbec neoplatí a aj tak sú to novinárske bludy zas. Myslím si, že predĺži s PSG.
2021-04-05 15:14:54
Ako bolo spomenute, zrejme len taky obrad pred predozenim zmluvy. Kvalita sa mu neda upriet hoci aj cez tu jeho slizku povahu, ale nepriazniva financna situacia by mala mat za nasledok viac prilezitosti pre La Masiu. Apropo, ked chce tak strasne hrat s Messim, na aku posvu mu bolo treba odchadzat v najlepsom? MSN malo este vo svojich silach zopakovat triumf v LM minimalne raz, ale Neymar po odchode vyrazne chybal. Dakujem za vsetko, ale on to najlepsie Barce uz dal a nezomieram zvedavostou vediet, co by bolo keby sa vrati. Na jednej strane posielat Messiho prec po vsetkych tych rokoch a zelat si Neymara spat, to je na facku.
2021-04-05 18:45:08
No ak by nas Pariz zbavil aspon dvoch z trojice Cous, Griez, Umtiti, za nich nam v lete poslal Neymara, nenahneval by som sa. Bolo by zaujimave ho znova vidiet hrat stastneho.... predsa, to, co teraz doraba, je zrejme z dovodu, ze sa mu nieco nepaci.
Ale v 2022 mi to pride uz neskoro. Prestavba bude o rok a pol uz do velkej miery dokoncena, tim bude zabehnuty. Potom by to mohlo byt uz kontraproduktivne, aj on bude zas o rok starsi.
Ja som za to, aby stari hraci nezaberali priestor mladym, ale aha co sa stalo tento rok... Fati toho vela nenahral a lepsie bude, ak ani nenahra, lebo tam hrozi obnova zranenia. No a trz za Fatiho nastupuje taky Griezmann. Radsej by som namiesto Griza videl na lavo Neymara
2021-04-05 20:02:16
Neymarovi sa potešia hlavne barcelonské nočné kluby a naši zdravotníci..
2021-04-05 20:45:03
Zranenie, cervena, trest, zranenie, cervena, trest. Co s takym? Nic, pre pariz dobry.
Redakcia uz kopiruje novy cas, cim blbsi a dementnejsi nadpis a clanok, tym lepsie... kvantita tu uplne prevlada nad kvalitou. Neymar xkrat recyklovany kazdy den...
2021-04-08 16:47:52
Ani zadarmo. Problémový hráč! Neserioznost, nešportové správanie, labilna povaha, časté zranenia.