Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-13 09:13:33
Tenhle hráč je pro mě obrovské zklamání ,na hřišti neviditelný ,většinou jen vrátí zpět přihrávku a nic nevytvoří.Musí odejít v létě.Abych mu jen nekřivdil,tak vidím jak si mockrát zabíhá za obranu,ale nikdy nedostane nahrávku.Se kolikrát divím,že ho to stále baví se pokoušet naběhnout .U nás se tyhle nahrávky za obranu prostě nedělají.Možná jednou za čas Messi na Albu ,ale to jen párkrát
2021-04-13 09:26:28
Nic se s ním neděje, prostě mu naše hra nesedí. Má kvalitu a proto v některých zápasech zahraje a zapíše se do statistik, je to i bojovník a umí i bránit, ale za ty peníze tu prostě nemůže zůstat. Měl by pochopit, že on potřebuje jiný styl hry a fotbalu obecně....Je to sympaťák a mrzí mě, že mu to nesedí, ale upřímně jsem to čekal...
2021-04-13 09:34:18
Bon voyage!
2021-04-13 10:14:41
Myslim, ze vsetko podstatne (ze mu nasa hra vacsinou nesedi, ze bojuje na ihrisku viac ako vacsina nasich hracov, atd) tu uz bolo povedane. No faktom zostava to, ze je celkovo ucinnejsi a rozdielovejsi ako Dembele. Este raz opakujem: vzhladom na celorocne/celosezonne vykony by ako prvy mal byt Dembele predany, ked uz. KED UZ. Este 8 zapasov a finale CDR, a zistime.
2021-04-13 10:40:00
Tady se zapomina diky komu budeme v patek hrat finale... Doporucil bych zkouknout sestrih a prehodnotit nazor...
2021-04-13 10:47:09
Čo má udivuje je to, že ja ako gaučovy fanúšik s pivom v ruke som sa na jeho príchod veľmi tešil a neriešil som nejaké súvislosti ako štýl hry fcb,či pozícia ktorá už pred príchodom 3krat obsadená atd,ale že to nikoho nenapadlo v klube ako Barca!!!
Čo viac,keď už tu bol a bolo nad slnko jasnejsie,že to nebude fungovať(ako keď chceš do tých detských drevených hračiek do vyrezaneho kruhu napchať kocku)reakcia nulová a roky bežia a milióny tiež.nechapem
2021-04-13 12:13:24
Za repre dal ve 3 zápasech 2 góly takže se s nim nic neděje. Jen teď nedostal sanci
2021-04-13 14:38:49
Nákup Griezmanna patrí tiež k veľkým omylom Barci . Sem nikdy nemal prísť a už vôbec nie za také peniaze. Jeho výkony vo všeobecnosti sú väčšinou sklamaním.Nevie urobiť protihráča 1na 1 si vôbec netrúfa a celkom slušne zahadzuje aj vyložené šance. Pár gólov síce dal ale ako útočník tam nato je. A to,že sa vracia brániť je síce pekné ale zároveň by to malo byť úplne normálne pre každého útočníka ak to situácia vyžaduje. Takže suma-sumárum za pomerne vysokú cenu sme kúpili zasa len priemerného hráča akých máme dosť.
jirkam Premium
2021-04-13 16:12:30
On má strašně
malinkatou hlavu a ta nedokáže ukocirovat to veliký tělo, běžet a nemyslet
2021-04-13 16:24:50
O titul a pohár sa bojuje s griezmanom. Pred zápasom proti realu som písal, že keď nenastúpi od začiatku tak prehráme. To platí aj pre ligu a pohár.
2021-04-13 17:04:19
Supercopa?