Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-08-17 11:08:12
Problem nie su kapitania ale ten zvysok darmozracov ma cele s umtitim, coutinhom co beru za sedenie na tribune miliony... dakujeme Barto.. a to neratam skautov co brali 8 mega kks
2021-08-17 11:12:41
Keby si tak ochotne všetci znižovali platy ešte keď tu bol Messi tak mohol ostať
2021-08-17 11:14:48
Ja sa pýtam, čo sa robilo doteraz keď to musel zachrániť Pique na poslednú chvíľu. Druhá otázka je, či nepristúpia k zníženiu len pretože Pique spravil krok a oni by vyzerali ako blbci keby do toho nejdu tiež.
2021-08-17 11:23:48
To, že si zatiaľ znížil plat len Piqué, je maslo na hlave Laportu, ktorý s nimi začal rokovať neskoro. Naznačil to Alba a teraz aj Roberto. Len to nemohli povedať úplne otvorene, keďže je to ich šéf.
2021-08-17 11:33:03
Možná by to chtělo až si nechají snížit plat Roberto a spol. tak udělat hned kapitány z Umtitiho a Pjaniče a říct jim jděte příkladem a jdete s penězi dolů ;-). Tím, ale nechci shazovat počínání třeba Piquého, který by na to přistoupil kapitán nekapitán a ti další tři určitě taky ;-)
2021-08-17 12:59:20
Nejako neskoro nie? Nebyť Piquého, celá Barcelona by bola za idiotov.

Neskutočné, že Laporta sa tak fláka.
2021-08-17 18:02:02
ano adam, moznoze mohol, preco sa to neudialo, to ja naozaj neviem..ale nehladal by som v tom nejaku velku konspiraciu kedze messi prisiel zaciatkom augusta do barcelony s tym ze ide podpisat novu zmluvu a chce tu ostat...ci myslis ze Laporta s nim nechcel zmluvu predlzit a cakal kym sa zmluva skonci a hotovo? len to by potom messi a jeho pravnici boli dobre hlupi keby na nieco taketo skocili, za predpokladu ze chcel messi naozaj pokracovat v barcelone......ved ak z jeho predchadzajucej zmluvu vyplyva ze mu je barcelona este dlzna 40m bohvie za co, tak mu to vyplatit musime nie?? ci ma Laporta tu polozku perom vyskrtnut z tej strarej zmluvy a vybavene? Je to len na messim ci to bude pozadovat teraz, o par rokov alebo sa na to vykasle uplne, kazdopadne keby tie peniaze nechcel, tak by mu ich Barto do zmluvy nenanutil..