Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-09-16 09:56:27
Chudák chlapec... asi si neuvedomuje, že to nebolo vypískanie len za zápas s Bayernom, ale za všetky zápasy, pretože v každom zahrá veľké hovno ... Ale je to kapitán a srdciar, pche
kluc Premium
2021-09-16 10:01:09
on do stredu zálohy ako náhrada je v pohode, v základe sú bohužiaľ všetci lepší od neho zranení tak musí hrať...
2021-09-16 10:02:21
Roberto bol a aj jej vhodný akurát tak na lavičku
2021-09-16 10:04:06
Skoda, ze si malokto uvedomuje, ze Roberto hral (proti Bayernu) a hrava na pozicii, ktora nie je jeho a ku ktorej vobec neinklinuje. Mne je ho luto, lebo on by urcite radsej hral tam, kde mu to najlepsie ide. No trener, zial, rozhoduje. A v tomto robi Koeman chybu, podla mna.
2021-09-16 10:07:00
problem nieje len v robertovi. 30min. dokazeme udrzat tempo s top muzstvami, 60min. s ostatnymi. sme absolutne nepripraveni po fyzickej stranke.
2021-09-16 10:19:10
Fanusikovia su frustrovani z nasho upadku, a ludia vzdy hladaju obetneho baranka. A vybrali si Roberta. Ako keby on za to mohol, kam ho trener postavi a v akych sr*ckach sa momentalne nachadzame. Spravodlive to urcite nie je.
2021-09-16 10:24:42
napriek tomu dúfa, že to bude pozícia v strede poľa. Práve tam sa cíti najlepšie a vzhľadom na zranenie Pedriho existuje šanca, že dostane minúty práve v zálohe.

To by nám ještě chybělo kdyby ho strkal jako ofenzivního záložníka.To by byla budoucnost klubu :D
Na tuhle pozici máme asi nejvíc možností a snad tam nastoupí Coutinho.
Stegen-Balde,Pique,Araujo,Dest-Sergio,De jong,Coutinho-Depay,Luuk,Yusuf.
2021-09-16 10:28:01
Bojím sa, že táto rezignácia sa prejaví celkovo. Proste si povedia OK nie sme tento rok dobrý, prehráme ? Nevadí lebo máme slabý tím. Ale v takom prípade pomože len motivátor, ktorý z mladých dostane maximum a starých namotivuje aby boli role-models pre nich, a aby bojovali za tím. Všetci hovoria ako je čas pre hráčov, čo boli v tieni Messiho - a kto sú tí hráči? MOŽNO Cou ale ten po ročnej pauze a tlaku, ktorý si zlízne za všetkých bude zas v psychickej nepohode. Je to začarovaný kruh, a naozaj len dúfam, že sa nevzdajú skôr než niečo vobec skúsia - ako to bolo v zápase s Bayernom, do ktorého už išli s tým - sme slabši, prehráme, ale nech to aspoň nie je debakel.
2021-09-16 10:56:55
Nechci ho pranýřovat u něj je asi jasné, že má Barcelonu v srdci a snad je to i v pohodě člověk. Ale tohle sesypani se u kapitánů(minule Alba) je velká tragédie, tomu říkám vůdci, že při potížích se hned kluci složí.. :( I proto mají být už nakou chvili postupne upozadeni.. No teď ta marodka se třeba Robertovi hodila, ale jinak..
2021-09-16 11:33:54
Mal by si pozrieť záznamy svojich zápasov a možno by to pochopil. Naozaj hrá predvidatelne a hlavne bojazlivo s prihrávka mi dozadu. Neviem čo sa mu prihodilo kedysi dávno bol v pohode nie super ale v pohode. Pritom on je ukážková LaMasia ako jeden z mála si dokáže nájsť správne miesto no prihrávka k nepríde pretože už nedokáže byť odvážny a potiahnuť loptu dopredu. Možno stratil osobnosti z akadémie a tak je stratený aj on.
2021-09-16 11:49:10
Mňa sa zase dotýka ako žalostne hrá už niekoľko sezón
Barco10 Premium
2021-09-16 12:00:43
Chudáčik nás..... Bože.... My plačeme z toho ze 98% prihrávok ide dozadu.....
V inom velkoklube by nevydržal ani sezónu..... Nechcem hejtovat no ale pri nom sa neda
2021-09-16 12:26:19
Ako jedna vec je, že nehral na svojej pozícii. To bolo núdzové riešenie a úplne to beriem. Nikto od neho asi nečakal nejaké ofenzívne predstavenie ala Dani Alves. Skôr to, aby si postrážil svoju stranu smerom dozadu a v prípade možnosti skúsil aj niečo dopredu. No on vtom zápase neurobil hádam nič dobre. Od zlého spracovania lopty, cez zbrklé prihrávky až po splašené zbavovanie sa lopty, keď bol pod tlakom. Myslím, že taký ostrieľaný hráč Barcelony by mal mať takéto činnosti v malíčku. Mňa Sergi veľmi milo prekvapil na začiatku ligovej sezóny. Síce ho v hre nebolo nejako vidieť ale strelil dôležité góly a pridal aj asistenciu. Prial by som mu aby bol tým striedajúcim žolíkom, ktorý dokáže zmeniť tempo hry a strielať pravidelne góly z druhej vlny, no mám skôr pocit, že jeho čas v Barcelone už mal vypršať dávnejšie a začiatok sezóny bol len akýmsi zábleskom, ktorý nedokáže pravidelne opakovať. Bodaj by som sa mýlil.
2021-09-16 12:42:33
Chlapci poviete mi prečo naňho nadávate keď nehrá na svojej pozíci bol by som zvedavý keby Frenkie hra na pravom krídle obrany čo by spravil nič tak sa zobuďte
2021-09-16 13:42:22
Tento chlap mal v kariere jeden svetly moment,gol s Parizom v LM,ktory znamenal postup a zrejme este stale z toho golu "preziva" v Barcelone.Inak tam uz nemal byt vela rokov a dufam,ze coskoro jeho meno nebudem musiet vidiet v nominacii.Dakujem ti za ten gol a vypadni uz z Barcelony.
2021-09-16 15:06:21
Ja len rozmyslam, ci uz na to prisiel preco....
2021-09-16 15:52:11
Stále to hovorím. Nie je a nikdy nebude RB. Keď už aj vypadne Dest, treba hľadať inú alternatívu. Roberto proste nemôže hrať na RB. To vôbec nie je post pre neho.
2021-09-18 09:07:46
Neda mi to: pozrime si fakty. Proti Sociedadu nastupil Roberto v strede pola namiesto Frenkieho (ak sa nemylim) a dal gol. Proti Bilbau nahradil Pedriho v strede pola, a prihral Memphisovi na gol. Proti Getafe nastupil od zaciatku v strede pola a dal gol. To je jeho prirodzena pozicia, kde dokaze prispiet a byt rozdielovy. On FB atd proste nie je a nikdy nebude! Ja nie som proti Koemanovi, no bude musiet vyuzivat Roberta tam, kde aj patri (ked uz bude mat zdravych obrancov). Ci uz z lavicky alebo nie.