Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
8JK8 Premium
2021-09-22 08:08:35
To že Lenglet sedí je pre nás len a len dobre a celkovo aj defenzíva sa mi túto sezónu nejaví ako najväčší problém samozrejme inkasujeme zatiaľ pomerne dosť gólov no je potrebné si priznať že sú tam aj nové tváre a je potrebné dať chalanom čas skôr záloha musí viac zamakať napríklad proti Granade ide gól jednoznačne za FDJ a Busim no po celý čas hrali veľmi stabilne naopak ofenzíva je mega problém dať skoro 60 centrov a úspešná není ani jedna tretina ukazuje iba na chaos v ofenzíve k tomu len 2 vytvorené veľké šance sú obrovský problém ....
2021-09-22 08:12:13
Lenglet síce sedí, ale Garcia ma vobec nepresvedčil. Mingueza sa mi pači najviac vpravo. TOP duo máme momentálne Araujo-Piqué a myslim že na tretie miesto by mal dostať opäť šancu Umtiti. Verím že je kvalitnejší ako Garcia momentalne
2021-09-22 09:01:04
Lenglet sedí, ale ospevovaný Gawrcia nie je lepší. S Grizim a Messim odišla kopa gólov a Luuk je ešte horší ako Martiin. Do konca PNiek, to nezachráni nikto.
2021-09-22 09:02:14
Hlavne to poukazuje na chaos v útoku a hranie na náhodu. Minulú sezónu to ešte dali Messimu a on niečo vymyslí.
2021-09-22 09:45:52
Garcia mě vůbec nepřesvědčil, zatím zklamání ta jeho hra, asi to chce čas.
2021-09-22 10:06:25
no ja nemám vôbec nič proti Koemanovi a nie som ani veľmi za jeho vyhodenie v tejto chvíli, lebo za aktuálnu situáciu nemôže, ale nepáčia sa mi hore jeho striedania a nie jednoznačne daná formácia. Tými striedaniami poväčšine nedokáže nijak zmeniť vývoj zápasu v náš prospech. Chápem, že nemá veľmi výber na lavičke, ale mám pocit, že on tak "od brucha" skúša koho tam poslať bez l"adu a skladu". Toto je niečo čo sa mi vážne nepáči na ňom