Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-26 17:27:30
Bol by som veľmi rád, ak by zajtra Riqui hral od začiatku, dúfam že aj bude aj keď no asi nastúpi skôr Sergi aj keď neviem prečo. A rovnako dúfam, že dostane aspoň pár minút Yusuf.
Ter Stegen
Dest, Piqué, Eric, Jordi
Gavi, Busquets, Riqu/Nico
Coutinho, Memphis, Fati/Demir

VISÇA EL BARÇA I VISÇA CATALUNYA, SIEMPRE ?❤️
2021-10-26 17:42:02
Co se týče Pedriho, tak každýmu s rozumem bylo jasný, že po extra náročné sezoně potřebuje 2 týdny oddechnout, byl pryč týden a pak se rychle zranil. Podobně Alba a ted dokonce extra odolný DeJong. Já chapu, že jsou to důležití hráči, ale Koeman systematicky likviduje sestavu. Odmítá dát šanci jiným, je jako mezek. Je mi z toho zle, že je stále v klubu. Jeho taktika...na hovno. Jeho schopnost dostat z hráču maximum, nulová. Jsem z ty situace už trochu frustrovaný-dokonce ani rekordní čtvrtá porážka s nic moc hrajícím Realem ho nestála křeslo....takže do kdy ho máme snášet. Ach jo.
2021-10-26 18:24:15
Hlavne sa treba zamerať na efektivitu. Súrne potrebujeme góly. Aj keď by sme inkasovali viac gólov, ale i tak vyhrávali, nebol by to taký problém ako teraz keď máme problém streliť jeden gól nie to ešte viac na udržanie výsledku. Potom niet divu, že nevyhrávame.
2021-10-26 19:31:45
Koemanovi se podařilo rozložit nás tak, že jsme k smíchu všem. Na Ráno jedeme s tím, že snad budeme mít šanci vyhrát a náš útok je jeden z nejslabších v lize. Navíc produkuje mě naprosto sterilní fotbal bez něčeho překvapivého.

Opravdu tohle vedení nevidí? Vždyť s ním na lávce nemáme šanci na zlepšení a TOP 4 se vzdaluje.
2021-10-26 19:51:16
tak toto ma zdvihlo.....Ak zahráme tak ako v posledných troch domácich zápasoch, v ktorých sme urobili veľa dobrých vecí, budeme môcť vyhrať. Futbal vyhráva ten, kto dá viac gólov........my ich dávame poskromne! Že by sa Koeman spoliehal na súperov a ich hráčov, ktorí si dajú vlastné góly?
2021-10-26 22:04:57
Takže...všetko po starom...
pracuje,vymysla taktiku,hovori s hracmi/podla Pjanica len si niektorych nevšima/,hrat budu ti isti,az pokym nebude polka tímu zranena...
A my mozme len dufat,alebo nas moze trafit šlak.