Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-11-23 11:19:23
Koeman urobil kus dobrej roboty, ale pri dennej poľovačke od novinárov a bez podpory vedenia to inak skončiť nemohlo.
2021-11-23 11:40:34
Barca se pod Koemanem nořila do stále většího bahna, odvolání mělo přijít dříve.
2021-11-23 12:20:55
U Messiho mám někdy pocit, že on by nejradši neměnil nikdy nic i když je vidět, že to nefunguje.
2021-11-23 14:49:14
Inak titulok pekne vytrhnutý z kontextu. A hlavne nechápem, ako to na základe toho môžu komentovať tí, čo článok ani nemohli čítať.
2021-11-23 15:05:14
Urobiť z preloženého rozhovoru prémiový obsah za ktorý sa platí je celkom vtipné. :)
2021-11-23 15:17:53
,,,,Koeman,,urobil, veľa dobrej práce,,Barce,,,vytiahol veľa mladíkov z ktorých budú ťažiť ďalší tréneri v ,,,,BARCELONE,,,,⚽?
2021-11-23 20:42:28
neviem co na tom bolo nespravodlive. keby koeman ostal, tak by sme s espanyolom nevyhrali a bohvie kedy by sme zacali nieco hrat. dost mozno by sme ani nehrali LM na buducu sezonu. ja myslim, ze ho drzali az dlho
2021-11-23 23:02:25
2021-11-24 09:24:46
Málokedy sa hráči vyjadrujú tak negatívne na adresu svojich bývalých trénerov, vlastne som to ani nečítal. Ale na adresu Koemana bolo dosť veľmi kritických vyjadrení jeho bývalých zverencov, a to nie je náhoda. Pochodil už veľa klubov, ale nikde neurobil dieru do sveta, naopak, pár krát odišiel predčasne, a to tiež nie je náhoda. Zapracoval u nás mladých, ale to bola nevyhnutnosť, nebol kto hrať a na nákupy neboli peniaze, musel by to urobiť každý. Mal som z neho zlý pocit, nevidel som jeho víziu. Valverde bol ešte horší, ten ešte mal schopný káder, ale iba sa viezol, zmeny do budúcna neurobil žiadne, nedopĺňal káder, nemal odvahu posadiť niektorých na lavičku, chcel len prežiť.
2021-11-24 11:09:08
Koeman prisiel do klubu v zlozitej situacii a ako sa ukazalo, ta situacia bola este horsia nez sa povodne zdalo. Snahu mu neupieram, ale v situacii, ked hraci, na ktorych staval poodchadzali, pripadne na marodke to chcelo novy, cerstvy vietor. Je zrejme, ze Laporta len cakal na vhodny moment, ale zmena bola potrebna, Koeman uz v sebe ten potrebny impulz nemal, zda sa, ze Xavi by ho mohol mat. Je skoro tvrdit, ze to bude lepsie, ale mancaft dostal novu iskru a neviem si predstavit, kto lepsi by ho mohol viest...s ohladom na situaciu, kedze 90% trenerov by to nerisklo za danych podmienok.Takze nefer? Mozno hej, ale opodstatnena zmena, k Valverdemu sa vyjadrovat nebudem, len poviem, ze k Setienovi sa mancaft nezachoval ferovo tiez.