Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-06-22 20:55:43
Xavi asi aj tak plánuje hrať aj na troch stopérov a s dvoma pivotmi. Čo by Frenkiemu sadlo a plne by sa využil jeho potenciál. Jebať na to. Všetci na svete už vedia, že Barça bude mať groše, tak idú dojiť. Laporta tomu s Alemanym a Jordim C. musia urobiť konečnú. Lebo o chvíľu aj za total chudáka po nás budú chcieť dostať raketu. Dovi dopo. A potom nech posledný zhasne...
2022-06-22 21:11:03
Nikto nepríde ? stále len špekulácie .. nepríde ani Lewa ani Kounde ani nikto .. a ešte sa aj predá Frenkie a môžu hrať tak stred tabuľky alebo EL
2022-06-23 05:14:12
Nieeee ja som fanda Barçy už dlho .. a dlho som tu mal tiež dobré komentáre ktoré mi veľa ľudí schválilo .. ale úprimne ako fanúšik Barcy .. dobre vieme ako to je .. podľa mňa nepríde nikto ( ako najradšej by som sa mýlil a Lewa , Kounde a tak ) by bolo super .. ale podľa mňa sú to len také reči že koľko hráčov chceme a majú prísť .. podľa mňa nepríde ani 1 zo všetkých menovaných ..
2022-06-23 05:20:15
Ja si veľmi prajem nech prídu posily .. ale podľa mňa bude len horšie .. uvidíte odíde aj Frenkie ... všetko je teraz o peniazoch nie o hráčoch a kvalitách .. všetko sú len hnusné peniaze ..