Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-01-05 13:19:15
Dembele - Torres - Raphinha
2023-01-05 13:51:39
Aj obrana je total z formy, 3 góly z 3 šancí súpera v pohárovom zápase proti 3 ligistovi. Plus pomalý 50 ročný Busquets, ktorý sa tam len točí dokola...
2023-01-05 14:18:05
Depay nehrá,tak ako môže byť gólový ako Lewa? viem Lewa je iný level, ale ja poukazujem na to,že keď nehrá,tak ako má dať gól??....ja by som proti Atleticu dal Raphinha Depay Fati
2023-01-05 15:23:23
Tak Depay odohral veľmi málo a hodnotiť po prvom zápase po dlhšej dobe je podľa mňa nie celkom objektívne. Potrebuje hrať pravidelne, dostať sa do toho a potom sa dá hodnotiť. Dal by som mu ešte poslednú šancu
2023-01-05 15:56:33
Spomínam na začiatok roka 2015. Prehra na Sociedade, Messi na lavičke, dusno v kabíne. Blížil sa zápas s Atleticom a hovoril som si, že nie je možné, aby to tím v takomto stave zvládol. Výsledkovo to skončilo 3-1 pre nás, ale hra bola fantastická, úplne sme ich rozniesli a Messi s Neymarom a Suarezom ukazovali pri góloch veľké emócie. Bol to odrazový mostík a rozbehla sa mašina, ktorá sa nezastavila až do zisku treble. Úplne sme dominovali svetovému futbalu do konca sezóny a v Lige Majstrov to bola jedna z najjednoznačnejších jázd aké som zažil. Ale bola o to krajšia. V každom dvojzápase sme rozhodli už po prvom zápase a nemali sme vôbec ľahkých súperov. Vyhrali sme jednoznačne na City, v Paríži a v semifinále sme doma porazili Bayern 3-0. Čerešničkou na torte bolo krásne finále v Berlíne.

Samozrejme - ťažko dúfať v niečo podobné s tímom, ktorý máme teraz. Koniec koncov, z Ligy Majstrov sme už vypadli, v lige to bude ťažké. Ale dúfam, že chalanom sa po začiatku roku otvoria oči, začnú makať a tú oničom hru, ktorú doteraz ukazovali, premenia na dôstojný výkon a výhru proti Atleticu. Aby ten zápas znova mohol slúžiť ako psychická vzpruha a ako ďalší odrazový mostík - do ďalšej, dúfajme, že úspešnej éry klubu.

Inak aktuálne zľava Dembelé - Lewandowski - Raphinha.

Amen.
2023-01-05 17:45:23
Skoda že skončil pique ....ja by som ho momentálne na hrot vyskúšal