Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-05-28 20:56:05
Ach, taketo nieco vie hracom znicit karieru... REDka im nepomoze...
2023-05-28 21:34:29
Balde všetci ti držíme palce nech sa vrátiš ešte silnejší a lepší ako v tejto sezóne. Potrebujeme ta. Drz sa 👌✊️✊️✊️
2023-05-28 22:40:49
Snad bude probíhat rekonvalestence podle plánu a vrátí se na začátek letní přípravy.On je velká budoucnost
2023-05-29 07:24:44
Velmi velmi nesetrnny a nestastny zakrok . Balde prec, alba prec....... Este ze je koniec sezony
2023-05-29 19:46:25
Na prvý pohľad to ani nevyzeralo tak hrozne, ale keď ukázali spomalené zábery tak v momente mi prebehlo hlavou, že ten chalan už dohral. Myslel som že je to zlomenina buď členka alebo lýtkovej kosti. Ešte "šťastie", že to dopadlo takto. Ale ako vieme po takýchto časovo dlhých a vážnych zraneniach bude mať Balde dostať sa do pôvodnej formy (viď. Dembele alebo Fati). Držím mu všetky prsty aby sa čím skôr vyliečil a dostal do formy pred zranením 🤞🤞🤞
2023-05-30 11:36:32
Napriek veľmi neprijemnemu zraneniu Baldeho ma veľmi teší skutočnosť, že Espanyol vypadol z LL. Dúfam, že sa späť už nikdy nevrátia. Pri tom mi prišla na myseľ jedná príhoda, ktorú som niekde čítal:
V Barcelone bol na poznávacom zájazde nejaký zájazd z Česka a po prehliadke Camp Nou sa nejaký turista spýtal doslova provokatívnu otázku: " A kde je tu štadión Espanyolu"? Sprievodca (očividne fanúšik Barce) mu na túto otázku rázne odpovedal: "Také mužstvo v Barcelone neexistuje"!!!