Quiqué Setién odpovedal na otázky novinárov na tlačovej konferencii po zápase Barcelony s Villarealom.

Tridente MSG

"Naposledy sme vyskúšali rozostavenie s Riquim Puigom a prinieslo to výsledky. Teraz som bol spokojný s hrou Messiho, Suareza a Griezmanna, ktorí narobili obrancom súpera veľké problémy. Podarilo sa nám hrať dobre na krídlach a zapojiť aj hráčov v strede. Zahrali výborne, toto od nich očakávame. Pred vyrovnaním zo strany Villarrealu sme mali niekoľko dobrých príležitostí. Odchádzame odtiaľto spokojní a myslím si, že moji ofenzívni hráči tiež, pretože boli v dobrej forme a užívali si hru."

Výroky Bartomeua na adresu VAR

"Nebudem to komentovať, ten rozhovor som nepočul. Ak však prezident povedal niečo také, čo by som k tomu mohol dodať?"

Lepšia hra v porovnaní s predchádzajúcimi zápasmi

"Každý zápas je iný. V tomto nám všetko vychádzalo dobre. Hrali sme dobre, útočili sme stredom a krídlami, strieľali sme góly. Niektoré mužstvá nám narobili viac problémov, pretože výborne bránili. Možnože v tom bol problém, pretože túžbu zvíťaziť sme mali vždy. Možnože v tomto zápase sme súpera zaskočili. Rýchlo sme strelili gól a to pomáha. Chcel by som takýmto spôsobom začínať zápasy, ale bohužiaľ to nie je také jednoduché."

Systém VAR

"Fungovaniu systému VAR rozumiem čoraz menej s každým ďalším zápasom. Je to technológia, ktorá mala zabezpečiť, že futbal bude spravodlivejší. V súčasnosti to tak nie je. Opakované zábery sú sledované neraz a všetko záleží od interpretácie rozhodcu. A či neodpískané pokutové kopy pre Getafe a Athletic rozhodnú ligu pre Real? Mám v hlave rôzne myšlienky, ale teraz o tom nebudem hovoriť."

Sergi Roberto

"Odohral skvelý zápas. Po zranení sa vrátil s pozitívnymi ambíciami a energiou. Povedal som mu, aby využíval svoju všestrannosť. Robí to výborne, vždy naplní očakávania."

Priebeh zápasu

"Mali sme dobré momenty, v ktorých sme mali prevahu, vďaka čomu sme strelili góly. Som spokojný, pretože sme potrebovali zahrať takýmto spôsobom. Takto sme mali hrať aj v uplynulých zápasoch, potom by sme boli spokojnejší."

zdroj: marca.com
foto: facebook

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-06 07:45:38
Včera jednoznačne najlepší Griezmannov zápas za nás, v útoku bol nebezpečný a neskutočne veľa lôpt aj vybojoval. Fakt klobúk dole
Marian Premium
2020-07-06 07:46:58
Majstrom ligy sa stáva VAR.
2020-07-06 07:56:32
Včerajší zápas sa mi veľmi páčil zo strany Barcelony všetkých hráčov bolo vydno túžbu po výhre rýchle presné pryhravky a vytváranie si šancý konečne som vydel tú pravú Barcu akú poznám škoda toho neuznaného gólu Kinga Lea zaslúžil si ho dať ku Varu sa nebudem ani vyjadrovať odkedy ho zaviedli hraje prospech Realu kľudne sme mohli streliť aj viac gólov Villarealu Visca el Barca
2020-07-06 10:11:42
Len tak dalej. Podme rozobrat Espanyol
harry525 Premium
2020-07-06 11:45:42
Ja tiež tomu VARu nerozumiem... Mali by sa ustanoviť jasné pravidlá, že proste každú spornú situáciu prezrieť VARom napr.

Lebo ja sa nečudujem, že mnohým nie je úplne jasné, že kedy sa rozhodca má/nemá pozerať na VAR a mnohí sa môžu cítiť aj ukrivdení... Veď zoberme si posledné zápasy Realu: Ja netvrdim, že tie penalty neboli správne odpísknuté...

Tu ide o ten princíp toho celého VARu...
Súper strelí "podozrivý" gol, tak henten v pruhovanom si ide nohy dolámať aby našiel nejakú kravinu v tom VARe, aby neuznal gol.
Real strelí "podozrivý" gól, tak protihráči sa aj na hlavy môžu postaviť, henten v pruhovanom na ten VAR ani len nekukne!

A to aj keď su fauly, offsides a pod.

Hmmm?