Gratulácia do Madridu! Čo to ale znamená pre Laportu a spol.? Gratulácia do Madridu! Čo to ale znamená pre Laportu a spol.?
Araujo: Cieľom je druhé miesto Araujo: Cieľom je druhé miesto
dnes o 08:49 Lukas 1431x 3
Obrovský hnev Laportu na Montilivi Obrovský hnev Laportu na Montilivi
Obrovský hnev Laportu na Montilivi
dnes o 07:27 Lukas 2436x 0
Xavi: V zápasoch proti Realu aj Girone sme boli lepší Xavi: V zápasoch proti Realu aj Girone sme boli lepší
Xavi: V zápasoch proti Realu aj Girone sme boli lepší
dnes o 07:21 Lukas 2599x 34
Girona 4:2 Barcelona: Najlepšie VS Najhoršie Girona 4:2 Barcelona: Najlepšie VS Najhoršie
Girona 4:2 Barcelona: Najlepšie VS Najhoršie
včera o 21:53 Lukas 2170x 14
Girona 4:2 Barcelona: Štatistiky a zaujímavosti Girona 4:2 Barcelona: Štatistiky a zaujímavosti
Girona 4:2 Barcelona: Štatistiky a zaujímavosti
včera o 21:48 Lukas 687x 4
Bleskovky
Barcelona utrpela ďalšiu ponižujúcu porážku, keď prehrala s Gironou v boji o dominanciu v Katalánsku. Nemalo by byť prekvapením, že cenu pre najužitočnejšieho hráča získal futbalista domáceho tímu. Toto ocenenie získal Portu úplne zaslúžene, hoci sa na ihrisku objavil až v 65. minúte. Krídelník rozhodol o osude zápasu dvoma gólmi a asistenciou. Druhý z jeho zásahov môže smelo stáť na čele ankety o gól sezóny v La Lige. Pritom svojim kolegom vytvoril niekoľko ďalších príležitostí, ktoré však nedokázali využiť. Portu mal len šesť presných prihrávok, ale tri z nich boli kľúčové + spomínaná asistencia. Dá sa povedať, že jeho nástup úplne zmenil situáciu na ihrisku.
včera o 21:41 0
Sergi Roberto: Na druhý polčas sme nastúpili s cieľom rozhodnúť zápas Sergi Roberto: Na druhý polčas sme nastúpili s cieľom rozhodnúť zápas
Sergi Roberto: Na druhý polčas sme nastúpili s cieľom rozhodnúť zápas
včera o 21:33 Lukas 1341x 15
Girona - Barcelona: Zostavy Girona - Barcelona: Zostavy
Girona - Barcelona: Zostavy
včera o 17:19 Lukas 1424x 59
Kapitán Blaugranas zostane v klube, rokovania pokročili Kapitán Blaugranas zostane v klube, rokovania pokročili