Nemecká reprezentácia včera odohrala priateľský zápas proti Japonsku. V zostave domácich sa objavili dvaja hráči FC Barcelona Marc-André ter Stegen a İlkay Gündoğan. Japonsko vyhralo zápas 4:1, pričom hráči Blaugranas odohrali po 90 minút.

V prvom polčase sme mohli vidieť niekoľko gólov, ale bol to japonský tím, ktorý odchádzal do šatne v lepšej nálade. Ázijský tím viedol do prestávky 2:1 po góloch Ita a Uedu. Za nemeckú reprezentáciu strelil jediný gól v prvých 45 minútach Leroy Sané.

V závere druhého polčasu Japonsko strelilo dva góly, o ktoré sa postarali striedajúci Asano a Tanaka. Nakoniec to bolo Japonsko, kto dokázal prekonať Nemcov, ktorí zaznamenali piate stretnutie bez víťazstva. Naposledy Flickov tím vyhral 25. marca, keď Nemecko zdolalo Peru 2:0 po dvoch góloch Füllkruga.

Nemecko 1:4 Japonsko