Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
tunno Premium
2020-04-01 14:06:18
14-15 bol podstatne lepsi jak ronaldo
2020-04-01 14:26:49
Osobně se mi nejvíce líbil v sezóně 15/16, v momentě kdy se Messi zranil tak nás jednoznačně táhnul, takovou formu už podle mě nikdy nebude mít. Poté se mi hodně líbil v prvním půl roce v PSG potom přišlo zranění, zpackané MS a už to s ním šlo dolů. Dnes je Neymar už jen stínem toho čím byl v Barceloně.
2020-04-01 17:44:00
ak sa nechceme hrať na piesočku a robiť hookus-pokusy s nákupmi výkonnostne neznámych hráčov, tak sa nemáme o čom baviť..Neymara som už sledoval v Santose hneď, ako začal hrávať za Ačko..videl som aj zostrihy, ako dorastenca a mam teraz zimomriavky, keď si spomeniem, čo ten chalan vystrájal na ihrisku, to bolo neskutočné..samozrejme, že moja predstava bola, že je to chalan stvorený pre nás FCB.Je to rozdielový hráč a taký aj bude do svojho futbalového dôchodku. To, že prestúpil k nám to bol jeden so splnených snov a to, že som si s ním podal ruku na kongrese FCB a vidieť zápas FCB vs SFC SANTOS, to sa mi ani vo sne nesnívalo...mnohým sa nepáčia vlastnosti, ktorými Neyo ,,nezabáva,,...to je % nezanedbateľné, oproti jeho futbalovej genialite...chalan si je dobre vedomý, že keď sa chce vrátiť, tak musí tvrdo na sebe pracovať, aby sa mu vyhli zranenia..visca.