Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-02 08:54:09
Žiadne štatistiky netreba aby sme videli ubohosť hry nášho mužstva. Hráči nevládzu, vedenie je zahladené do seba a k tomu tréner ktorému taktika nič nehovorí a prijatý bol na základe toho že má rád Cruyffa. Toho mam rad aj ja no sedím doma a sledujem otrasné striedania pána trénera.
2020-07-02 08:57:09
A co sme cakali? Ked som minulu sezonu pisal ze sme skoncili s najmensim poctom bodov za 10 rokov a vyhrali sme titul len vdaka neschopnosti realu, bol som hejter ktory si nevazi trofeje. Teraz sme na tom istom ale real sa ziskal viac bodov vdaka rozhodcom a uz je zle.
To je tak, ked si fans nechaju zalepit oci trofejou a nevidia systemove chyby v klube
2020-07-02 09:59:04
Keby tam bol sám najvyšší najlepší tréner tak tie štatistiky by boli také iste.Proste mužstvo je staré a jednoducho potrebuje obmenu a veľkú a hneď ináč ti bude len horšie .
2020-07-02 10:47:31
Lukáš má pravdu. Nie je to o trénerovi ale o kádri . Nechali zostarnúť tím ,lebo ide o legendy. Mali odísť už pred rokom dvomi. Posily nevyšli - Gomes, Malcolm, Coutinho, Grizman, Paco, Dembele je stále zranený. Tak hrajú ti, čo už na to nemajú . Nijaký tréner ich neomladi.
2020-07-02 11:15:29
Souhlasím s ostatníma je jednoduché to vše svést na Sentiéna, který je u kormidla pár měsíců. Tenhle tým se s prominutím sere už 3 roky. Jedno špatné rozhodnutí za druhým Sentién s tím má minimum společného...možná, že vůbec nic.