Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-02 17:59:13
Španielsky rozhodcovia :D Čistá komédia s nimi zápas čo zápas. Titul si už nezaslúžime svojou hrou, ale dosť to nahnevá tá nespravodlivosť, keď poškodzujú Barcu. Odkedy majú VAR, tak im to ide horšie a horšie.
2020-07-02 18:33:11
Nechápem žiadny dotyk Semedo sa ani nedotkol Carrasca a ten by si zaslúžil oscara za utorňajší fantastický herecký výkon, buzerant jeden ale nechápem ze je tam VAR a nechali to tak hanba a nehovorte my že tam bol dotyk lebo som to video ten spomalený záber vydel vela krát a žiadny dotyk tam nebol, on sa negramotne potkol o vlastnú nohu.
8JK8 Premium
2020-07-02 21:05:29
Či už to penalta bola alebo nie rozhodca si bol neskutočne istý svojím rozhodnutím aj keď to videl skoro cez pol ihriska nešiel si to ani overiť cez VAR. Skôr si myslím že penaltu proste chcel písknut a že tam bol nejaký dotyk je už šťastná náhoda zvlášť keď vieme že jednoznačné situácie veľa krát nevidia.
2020-07-02 22:11:08
Tak akože bral som to tak ze som bol naštvaný ale jednoducho dajme tomu ze chceli byť úplne féroví aj keď o 5 cm vyšiel tér stegen ale vyšiel. Ale keď vidím toto tak by ich poslal kk*ov do teplých krajín .. Tam už sa nedalo pozrieť detailne VAR?? Potrebuje ešte niekto jasnejší dôkaz ze rozhodcovia tlačia real k titulu? A reči že placko a podobne si môžte nechať pre seba