Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-09 18:29:56
Take je smutne ako jednoducho policia zatkne obycajneho cloveka aj pri nepodlozenych dokazoch, ale prachate zvery osobne ani nekontaktuje. Nanajvys cez pravnikov a tam to vacsinou konci.
2020-09-09 19:01:25
Ja tu nevidím 6 veľkých problémov Bartomeua .. ja tu vidím iba 1 veľký problém a tým je sám Bartomeu :D
2020-09-09 20:15:37
tá zabetonovaná funkcia Bartomea, mi trochu nesedí...to, že , aký je Barto ,,šerifom,, to vie už celý svet, ale naháňa plusové body..jeden bod už má, lebo Leo neodišiel a všetci dobre vieme prečo..neviem si pomôcť, ale určite niečo chystá, lebo sedieť na stoličke už len pár mesiacov a nič nerobiť, to nie je jeho úloha...je to len môj názor..Barto chystá veľký balík peňazí, aby dotiahol ešte nejakú našu srdcovku, aby sme boli spokojný a on by mal ďalší plusový bodík a nik by nemohol povedať, že všetko pokazil...som veľmi zvedavý čím nás tento človek ešte prekvapí..visca..
2020-09-09 20:52:24
Je smutné, že jemu je to vlastne úplne jedno, keďže vie, že v marci budúceho roku určite skončí. Takže okrem Barcagate, už nerieši asi žiadne problémy. A aj z toho sa určite vyseká.