Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-20 23:56:56
Piqué? Ja by som skôr cielil na rýchlejšieho stopéra. Arauja sa podarilo zohnať, nešlo by niečo podobné spraviť ešte raz?
2020-10-21 00:18:56
Ja si myslím, že ak nenastane nejaké rapídne zlepšenie v našej hre, tak po sezóne Koeman skončí. Voľby zrejme vyhrá Font, ak áno, tréner bude Xavi a urobia sa poriadky a čistky ako v našom mužstve, tak aj vo vedení a v rôznych pozíciách.
2020-10-21 00:38:30
Upamecano jednoznačne, žiadny Sláva, in by bol úplne zbytočný!!!
Marian Premium
2020-10-21 01:55:44
Dať Piquému kontrakt do veku 37 to dokáže len Bartomeu...
2020-10-21 02:09:24
pique do 2024? im uz jebe v tom klube nacisto? ved vo februari ma Gerard 34 rokov. Je pomaly ako slimak. dnes ho na plnej ciare predbehol utocnik ferencvarosu, co bude robit ked bude proti nemu stat sane. zasa dostaneme osmicku?
dal nam vela, ale co je vela to je vela.
ale este ze ma 500 milionovu klauzulu, inak by ho hned zajtra niekto kupil za 400 milionov. a neymarovi vyrokovali 222
2020-10-21 07:22:55
Nasalame, moja reč, Pique nestíha a preto bol vylúčený. Rukami si potom pomáha bežne, už len hore vo vzduchu je dobrý. Ale je dobre, že predĺženie závisí od počtu odohratých zápasov.
2020-10-21 07:37:00
Ale chlapci - prodloužení bylo hlavně z důvodu snížení platu - a tihle souhlasili - aspon tak si to vykládám.
2020-10-21 08:27:41
Jestli nejde o snížení platů, kterému absolutně nevěřím, tak to snad nemůže být pravda?!

Při vší úctě ke Gerardovi už delší dobu rychlostně nestíhá a nemá na světový top fotbal. Včera se jasně ukázalo, že nezvládá útočníky trapného Ferencvarose. Jak má pak zvládat souboje s útočníky Liverpoolu, Realu, Bayernu atd...

Opravdu jsme nepoučitelní! Bartolomeu - VYPADNI!
2020-10-21 08:51:56
Výborně vedení, jestli se podařilo snížit platy, tak ideál. U Piqueho bude nějaké ale, že bude moct skončit kdy chce. Lenglet půjde platem nahoru, ale asi ne tolik, co by normálně šel. 4 hráči, co jsou tady kvůli fotbalu a chtějí hrát za Barcu. Chtěl bych vidět platy, který se +- někde objeví za chvilku. Každopádně ještě jednou, vedení po výborném přestupovém období, další dobrý krok.
2020-10-21 09:12:40
Jediný dobrý krok je zmluva s. Terstegenom a de jongom.Piquemu načo predlzovali zmluvu do 37 rokov a lenglemu ? Dvaja stopéri ktorý už nestihaju.Piquemu sa necudujem má svoje roky ale lenglet je slabucky.Vcera jediné pozitívum v zápase výhra 5:1 ináč to bolo nemastne neslane a hlavne kôli tomu že sa hralo proti slabému ferrncvarosu.Ak takto mienia hrať v dalsich zápasoch tak to slávne nebude.A preverí ich hneď v sobotu real
2020-10-21 12:35:32
De jong prisel pred rokem a uz s nim prodluzujou smlouvu?
2020-10-21 13:34:12
vieme aj platove podmienky? lebo osobne dufam, ze tie predlzenia boli spolu so znizenim platu. Inak fakt Pique 2024??? zas ideme vydrziavat dochodcu? 2024 bude mat 37 rokov. Ak podpisal bez znizenia platu, tak tento klub je fakt retardovany.
Takisto dufam, ze DeJong si uvedomil, ze jeho platove postavenie v ramci timu je neopodstatnene a tiez zvolnil zo svojho platu, ktory dostal ked ku nam prisiel.... Som si porozpraval :)
2020-10-21 14:13:52
Pique je odchovanec a legenda klubu. Tito hraci maju plne pravo ukoncit karieru v Barcelone. Tuto moznost mali napr. Puyol, Xavi, Iniesta, bude ju mat Busquets, Messi atd. Iniesta a Xavi sa sami rozhodli si zahrat este inde, inak by takisto hrali az kym by sami nepovedali ze staci. Nezalezi na tom, ze uz je pomalsi, jednoducho takto je to spravne. Potom su hraci ako Suarez, ktory bohuzial nedostal tolko pocty ako by si zasluzil ale on nie je odchovanec a preto odisiel, inak by situácia okolo neho bola ina. Som velmi rad, ze Pique dostal takuto zmluvu, takto to ma byt. A kto na to nadava tak to potom nechape.