Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-12-30 10:59:24
Hodnotenie a komentáre mi prídu v niektorých prípadoch scestné. Určite by som nehodnotil až tak negatívne výkony Desta, De Jonga a Pjanića. Naopak za čo má preboha Griezmann 5,9 ?! Ten mal mat tak -2. Súhlasím, že Pedri bol najlepšií.
kluc Premium
2020-12-30 11:06:12
Firpo s Pedrim hráči zápasu tam neni o čom...ešte Pjanič hral v pohode si myslím...ostatní priemer až podpriemer...
2020-12-30 11:38:37
Opäť a znova sme doplatili na nepremieňanie šancí a individuálne chyby, čo sa v tejto sezóne stáva pomerne často. Uteká nám priveľa bodov a to nie je dobré. Z jednotlivcov najlepší asi Pedri s Firpom, Araujo okrem tej chyby pôsobil dobre, je silný v osobných súbojoch, čo nám môže veľmi pomôcť, ter Stegen klasika. Mingueza s Lengletom a de Jongom také priemerné výkony, kde nič nepokazili ani nijako nezažiarili. Palec hore pre Koemana zato, že z trojice stopérov stiahol Lengleta a nenechá ho hrať len preto, že je z nich najstarší a mal by byť najskúsenejší. Sklamanie pre mňa Dest, ktorému absolútne nevyšiel zápas, Pjanić tiež nehral dobre. Grizzy je už klasika, od neho ani nič neočakávam a mal by si pár zápasov posedieť na lavičke. Dobre nehral ani Braithwaite. Nemožno mu uprieť snahu, on ten zápas vždy odbojuje, ale od útočníka potrebujeme najmä góly a tie včera nestrelil, aj keď šance na to mal. Z náhradníkov bol výborný Dembelé, ktorý ak je zdravý a nehráme vyslovene proti betonárom bude veľmi platný a určite bude patriť medzi opory. Dobre naskočil aj Coutinho, určite to bol jeden z jeho najlepších zápasov a tak nejako si ja predstavujem ofenzívneho záložníka. Trincao a Busi klasika
2020-12-30 12:56:17
Čím skôr sa zbavíme Girezmanna tým lepšie pre nás