Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-14 10:21:12
No...Alba 7.1.... a De Jong 7,3 aj s Pedrim....ja som videl podstatný rozdiel,nie 2/10...
2021-01-14 10:22:46
Včera Dembelé... ja neviem... zbytočne sa hrnul do troch, štyroch hráčov, (kde sa nevedel presadiť) strácal lopty zbytočne... Myslím, že mu včera zápas úplne nevyšiel ale to je len môj vlastný názor, tak ma neukameňujte :-D
8JK8 Premium
2021-01-14 10:25:19
Marc: Road to the 10?
2021-01-14 10:30:33
Na to ze bol Riqui "krátko" na ihrisku za mňa hviezda aj keď bol trosku vyklepany. Araujo hviezda v obrane, dal neskutočný bachcheck keď sa hrnol na nás protiútok. Keby dembo dal gól z piatich metrov tak by sme boli kľudnejší. Ku Griziho penske sa nebudem ani vyjadrovať. Stegen jednoznačne MVP. Neskutocne zákroky tam vyťahoval že ma vystrelo. Vďaka Bohu za takého úžasného bránka ktorý nás vždy podržal ?️
2021-01-14 10:34:59
Griezmann hrál dobře, aktivní a skoro všude. Neviděl jsem v Barceloně útočníka, který by se taktoo často vracel a bránil až u naší 16. Jediný co posral byla ta penalta, bohužel ty penalty nejsou moc jeho šálek kávy, takže bych ho tam radši nedával :D
2021-01-14 10:43:55
Kde sú ľudia čo hovoria že Dembele včera hral zle ? Najlepší z utočnej trojice niečo vymyslal a snazil sa
2021-01-14 10:51:08
čo má ešte Marc urobiť aby dostal 10? :D
2021-01-14 11:10:37
Mě dostal Dembele tou penaltou, kdy při náběhu šel z levý na pravou. Vím, že někteří hráči mají šikovný obě nohy, i já se snažil při hraní vylepšit slabší nohu, aby nebyla jen na opírání, ale to co dělá on je neskutečný. Hlavně jsem si všimnul už před nějakou dobou, že i když je levák, tak kope pravou rohy i přímáky a teď tou penaltou musel brankáře dobře rozhodit.
2021-01-14 11:15:19
Prečo má Dembélé také nízke hodnotenie? Za mňa to bol jednoznačne najlepší stopér na ihrisku, zastavil väčšinu útokov do ktorých sa zapojil.
2021-01-14 11:49:11
Prislo mi že Dembele už nabera aj odvahu a sebavedomie už je aj drzejši na ihrisku a to sa mi pači
2021-01-14 11:54:01
Podľa mňa dosť nešťastné to takto priemerovať. Whoscored a sofascore dávajú tie známky dosť nízke. Keď sa potom všetky štyri známky spriemerujú, nedáva to zmysel. Dosť vtipne vyznie Bus - 7,7 oproti Jongovi a Pedrimu 7,3. Každopádne by som chcel vidieť tú podrobnú analýzu a vzorce akými počítajú Whoscored a Sofa tie známky na desatinné čísla ??.
2021-01-14 11:56:58
Nezlobte se na mě, ale asi jsem videl jiny zapas...

De Jong má méně jak Busi? To je snad vtip...Araujo absolutně famózní, naopak Lenglet slabý, pomalý. Za mě Araujo 8.5 Lenglet 6.5. Jeho chyby a ,,rychlost,, nás nebýt Marca mohly stát postup.

Obecně bez Messiho slušný výkon a vidim mnoho pozitiv! Top Stegen, skvělý Araujo(rychlý, tvrdý - nadprůměrný Isak neměl nárok), Mingueza s přehledem, Solidní Pedri, Famózní De Jong, který konečně ukazuje, proc přišel. Splašený, ale aktivní Dembele a hlavne velice velice slušný a odpracovaný zápas od Grizze - škoda penalty.

Snad budeme v tomto trendu pokračovat dále a zapasy Barçy nás budou znovu bavit.
2021-01-14 12:19:15
Fuuuuuha... Tak vysoké známky som nečakal. Nehrali sme veľmi dobre. Pri tomto výkone ak by sme vypadli po penaltach, tak známky by mali všetci o min. 2 body menej. Zachránil nás Ter Stegen. V predĺžení bol Sociedad o dosť lepší, to treba priznať a to ma najviac hnevá... Zopár dobrých výkonov bolo, napr. Araujo, ale väčšina priemer, preto toto hodnotenie je prehnané. Vo finále ak sa to zlepší, tak trofej je naša bez ohľadu na súpera.
2021-01-14 12:29:08
Toto hodnotenie nie je absolútne objektívne. Ani jeden , okrem Ter Stegena a možno De Jonga si vyššie hodnotenie ako 7 nezaslúži. Zvlášť u Pedriho a Dembelého hodnotení je jasné, že ich hodnotili neobjektívne. Pedrimu včera zápas celkom nevyšiel tak zaslúži si max. 6,5 a Dembelé max. 6,8 a aj to len za snahu, lebo kvalita u Dembelého včera veľmi chýbala.
2021-01-14 12:29:23
až teraz ma napadlo že griezzman hral včera proti svojmu klubu https://www.youtube.com/...
2021-01-14 12:40:20
Nesuhlasim s hodnotenim, ten zapas bol z nasej strany hrozny....Jedine De Jong, Ter Stegen a Araujo si zasluzia pochvalu inak to bol velmi slaby vykon. Griezman je sice vsade a aj brani, ale jeho hlavna uloha je utok a do predu neni vobec produktivny, sice obcas motyka vystreli a ma pekne momenty ale celkovo sa mi do Barcelony nehodi a nepresvedcil ma, hlavne vzhladom na cenu.
2021-01-14 18:46:30
Dembele a griezman po 8 a araujo tiež.?však ten chalan s ter stegenom držali barcu nad vodou