Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-03-22 14:13:18
Len tak ďalej Koeman??????
2021-03-22 14:25:30
Koeman je veľmi kvalitný. A nedávno tu bol rozhovord s Deúlofeuom, že aký je hrozný? To Deulofeu sa nepresadil a hrá druhú ligu za Watford.
2021-03-22 14:54:55
Jordal včera dve asistencie!!!
2021-03-22 15:06:33
Hlavny dovod preco sme kandidatom na titul je ze stracame 4 body a nie 11 :D
2021-03-22 15:07:54
zdá sa mi že Mingueza je na pravom CB velmi dobrý a možno sa dostal v hierarchii pred Arauja
2021-03-22 15:28:33
Teď to teda šlape neskutečně. Doufám, že se nám takhle podaří zničit Real. Člověk si říká, kam vlastně potřebujeme ty posily, protože Frankie hraje jako záskok skvěle i na stoperu. Asi fakt ten Haaland by to vylepšil.
iamculeForever Premium
2021-03-22 15:55:29
Zabudli ste Ilaixa ☝️
2021-03-22 16:00:15
Až mě trochu děsí, kolik se teď rojí článků, že Barca je vážný kandidátem na titul... To není úplně to, co je potřeba, aby zaznívalo... Tým hraje jako tým, Koeman je opravdu pan trenér, individuální výkony se zlepšují, ale má to pořád jedno ale... Psychika hráčů... Ještě nejsou z nejhoršího venku... Stačí jeden zápas a vše může být jinak. Např. návrat po reprezentační přestávce může přijít útlum. Může se prohrát v Madridu proti Realu. Nebo proti ATM. Nemusí to zkrátka vyjít přesně tak, jak si tu všichni malujeme - včetně mě ;-) Je potřeba zachovat klid, pokoru a zároveň dál tvrdě makat. Ta krize byla hlavně kvůli tomu, co bylo v hlavě. Ty kvality hráči neztratili. Výsledkem bylo, že se nehrálo jako tým. Tak si jen moc a moc přeju, aby o tohle super rozpoložení v kabině i na hřišti Barca zase nepřišla a nějaká prohra - která prostě klidně přijít může - jí neskolila. Já budu rád za sezonu bez trofeje, když kluci ze sebe budou vydávat všechno, budou dřít a makat, budou hrát jako tým, Messi si bude fotbalu užívat a v Barce prodlouží. Protože pak věřím, že příští sezonu to bude boj o ty příčky nejvyšší, na všech frontách.
2021-03-22 17:54:47
Fanusikovia, ktori po zapase s Cadizom Koemana vyhadzovali ho teraz vynasaju do nebies ? ale uz sme si zvykli, ze ked sa nedari je to plne hejtu a vyhadzovania vsetkych hracov. Ja som rad, ze Koemana nasiel tu spravnu formaciu, ktora sedi asi vsetkym hracom na ihrisku. Dokonca sa vyrazne zlepsil Busi, Lenglet a Griezmann a Dembele a za to ma u mna respekt, ze pozdvihol hracov nie len fyzicky, ale aj psychicky. Uz len dufat, ze sa nam podari udrzat vyhernu mentalitu aj v El Clasicu. Za mna je toto, hra ktora bavi a netrpim pri tom ako pominule roky za cias Valverdeho a Setiena. Ci uz titul vyjde alebo nie uz teraz som na team hrdy a opat je vidiet chut vitazit a svetlu buducnost. Snad si to aj Leo rozmysli a rok zabojujeme aj o LM.Forca Barca!