Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-21 16:58:48
Realne má pravdu, UEFU zaujímajú iba peniaze a čím viac si ich môže nechať tým lepšie, preto je aj väčšina klubov vo finančných problémoch. Vyhráš ligu majstrov, najprestížnejšiu klubovú trofej a dostaneš 80 mega. Za Superligu by si dostal 400 mega, čož by klubom dosť pomohlo...
2021-04-21 17:26:22
Uefa nie je najepsia no radšej to ako superligu. Ak by uefa zmenila tie najzakladnejsie veci po ktorych sa vola tak by to bolo ine
2021-04-21 17:47:24
Koeman má pravdu, že nik zo zodpovedných sa ani makom nezaoberá ani všeobecným názorom trénerov a hráčov. Čo vlastne čakali páni na čele s p. Perezom? Toto bolo absolútne nepripravené a ak áno, na trt odkomunikované! A kluby z PL? Čisto na smiech. Na ich hanbu, ak vážne chceli do toho projektu ísť. Proste, BREXIT, a nech si to briti vyžerú. PL je značka, bola, a podľa mňa vždy bude. Avšak. Za poslednú dekádu ťahali kluby z PL hore manažéry, ktorí boli vraj zo slabej La Ligy, plus ďalší zo zahraničia. To neberte len tých prvých 5 tímov. V istej dobe bolo v PL tuším až 10 manažérov zo spomínanej PL! O asistentoch a realizačnom zložení je aj škoda reči. Bohužiaľ, v Španielsku sa na istú dobu top 8 klubov doslova vysrala na vlastné akadémie a išla cestou debilných nákupov a látanie-plátanie hore-dole. No a, výsledok sa dostavil. Verím isto tomu, že keby sa urobilo stretko pánov El Presidentov z top 15ky tímov historicky, plus 10, či ako vyjde, ktoré vyskakujú teraz za 10 rokov, žeby našli riešenie ako dvihnúť hore. Áno, viem, prvé by boli rozhodcovia a VAR. Ale to len pre nás, fanúšikov. No malé tímy potrebujú peniažky tiež na rozvoj a majú fanúšikov tiež po 3-4 generácie. Každá súťaž sa dá urobiť atraktívnejšou! No ochota a snaha musí byť na absolútne každej úrovni! Som si ale istý, že Laporta, aký je, taký je, Barçe pomôže naspäť do výšin. Ale to je len môj názor. Visca el Barça i visca Catalunya! Vamos, Culés!
2021-04-21 17:48:16
Nevie to niekto vysvetliť, pokiaľ som zaregistroval tak am. banka dáva 4,5mld. Ak majú kluby dostať po 400mil. tak 20x400=8mld. Nesedí mi to. A k tomu MC, ak každý dostane 400mil. tak si Haliho bude môcť dovoliť každý a tým by sa predával asi za 300. Aký je v tom prínos pre eur. a svet. futbal nechápem.
2021-04-21 20:12:19
UEFA nie je dokonalá,,ale nič lepšie nemáme. Skôr treba robiť reformu, nie elitársky spolok na štýl NHL, ktorý futbal zničí.

Nech sa opýta krajana Edwina van der Saara.