Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-29 21:32:34
Najlepšie : Nič
Najhoršie : Roberto
2021-04-29 21:35:11
Barcelonská solidarita s Robertem nema mého pochopení. Možná zaujatý názor, ale od doby co se uzdravil a začal ho tam cpát, tak pomalu ale jistě šla pravá strana totálně do kytek. Monotónost, nudnost, žádný moment překvapení. Čím si do prdele Roberto vysloužil právo teď nastupovat, když se vše vybojovalo bez něj?! Tohle mi neskutečně pije krev, je to k posrání.
2021-04-29 21:35:17
Já jen nedokážu pochopit, když vyhrávají 1:0, tak přestanou hrát prostě... To už se nám tolikrát vymstilo .. to si to jako nikdo z nich neuvědomuje?.. Nevím co v té palici mají, nahrávat si před 16 můžou až budeme vyhrávat aspoň 3:0.. Z toho jsem opravdu nejvíc zklamaný
2021-04-29 21:38:40
Dnešná hra bola bez života .Čiže zlá. Žiadna snaha získať 3 body. Roberto hraje zle ale to sa dá povedať aj o celej obrane . Dnes si pochvalu nezaslúži nikto.
2021-04-29 21:44:01
Možno viacerí so mnou nebudete súhlasiť ale môj pohľad, ktorý hodnotím a zaraďujem do kategórie Najhoršie je nasledovný - v lige sme nedokázali dôležité zápasy kde sa mal lámať chlieb vyhrať. Tie najdôležitejšie boli 2 El Clasica, prehra s Atletmi a dnešný zápas, ktorý nás mohol posunúť na prvé miesto. S našou najväčšou konkurenciou o titul (nezatracujem momentálne ani Sevillu) sme všetky prehrali. Dnešný skrat Koemana, kedy dostal červenú kartu a odišiel na tribúnu poukázal, že mentálne nevie pripraviť tím a podporiť. Granade treba pogratulovať za krásne otočenie zápasu, využila pravú stranu, ktorá zhorela 2krat z 2 šancí.
2021-04-29 21:44:37
V 1.polčase pohoda, dobrý výkon, vedenie. V 2.polčase sterilný futbal so slabými výkonmi viacerých hráčov. So slabým súperom, ktorý sa dostal len do dvoch šancí sme prehrali. Chýb tam bolo viacero, hráči akoby nevládali, bez nápadu. Kouman zle odkoučoval tento zápas, zlá základná zostava, neskoré striedania, zlé striedania...
Na Roberta som nikdy nenadával, ale dnešný zápas ma vytáčal do špirály. Ten chlap si myslel, že hrá rugby a lopta môže ísť len dozadu, donekonečna nahrával dozadu, žiaden prienik po krídle, tak sa dnes už nemôže hrať, nemoderné, sterilné, takto odohrá hocijaký dorastenec... Som dnes úplne vytočený, zas to nemáme vo vlastných rukách...
2021-04-29 21:44:45
odporucam si pozriet toto video a hlavne sa pozriet ako debilne vystupil umtity. A ze Roberto spomalil v momente ked to vyzeralo, ze Mingueza uplne bez problemov to ma. Jasne, ze si nechal hraca odstupit a nemal na to aby ho dobehol to je jeho jasna chyba. Ale ta sracka neni len u neho
2021-04-29 21:53:04
Tak, je po titulu a Messi může jít o dům dál ...
2021-04-29 21:53:16
Tenhle zápas se evidentně prohrál hlavou, oni dostanou 1. místo na zlatém podnose a oni hrají jen na půl plynu.. je mi jasný, že ty naše hvězdy se už viděly v tabulce nahoře a zápas podcenily... Teď už jen doufat, že ztratí real a my všechno zázračně vyhrajeme..
2021-04-29 22:01:12
Jak jsem tady nedávno psal, tak si za tím stále stojím ten Roberto mi prostě nesedí. Nechci hazet vinu na něj za vysledek, ale podstatne je, že opět byl podprůměrný jako vždy..
2021-04-29 22:14:24
Tlak povinnej výhry, o ktorej hovoril aj Koeman, doľahla na hráčov viac, ako si sami mysleli. Možno už len špekulovať, no Pedri sa dostal na lavičku v najhorší možný čas. Aj keď bola u neho evidentná únava, ako veľký bojovník by to zrejme ustál so cťou...
2021-04-29 22:29:40
Aj sem to ešte raz napíšem. Predsa som sa musel vrátiť a okomentovať našu obranu, ktorá nás možno stála titul (no ak Real stratí body napr. proti Bilbau či Seville, tak možno nie). Obrana dnes hrozná, a Mingueza spravil pri prvom góle veľkú chybu (po tom, čo mu zázrakom prešla tá chyba v prvom polčase, keď poslal krížnu prihrávku cez vlastné pokutové územie). A čo Umtiti? Pomalý, ako bolo aj vidno pri druhom góle. Mám rád Koemana, no nechápem prečo nemohol radšej hrať Lenglet než slimák Umtiti. A to nehovorím o tom, že Busiho vystriedal napriek tomu, že bol jasne náš najlepší hráč.. A niektorí tu budú zo zvyku a vlastnej subjektívnej preferencie útočiť na Roberta, ktorý za ani jeden gól nemohol. Na Minguezu ale nič nepovedia, a napriek viacerým zlým výkonom budú Desta chváliť. Trochu objektivity by sa zišlo, nemyslíte? Dnes sme zahodili body vlastnou neschopnosťou, a Mingueza a Umtiti za to môžu o veľa viac, než večne zatracovaný Roberto.
2021-04-29 22:36:40
Pre mňa bol dnes najlepší Busquets. Tak ako hral dnes, som ho nevidel veľmi dlho hrať :)
2021-04-29 22:51:55
Pozerá niekto MU? Co to sa tam deje.. :D
2021-04-29 22:57:15
Druhy polcas sme mali hrat ako MU tak sa hra dokonca aj ked je 5.2 a nie sa uspokojit s 1.0 a potom prehrat doma s granadov ked sa bojuje o titul dpc ..
jirkam Premium
2021-04-29 23:49:01
Kudy sli 2 jediné útoky Granady,vpravo přes pana Dozadu. Jak,jsem psal jiz
mnohokrát a,napsal i když ks precetl sestavu ,nude mas jen 10 a,bylo. Nechápu proc zam nesel ve 2. puli Dest
2021-04-30 05:07:30
Pro mě zcela zasloužená prohra včera. Proti slabému týmu hrát s tisíci stopery s tím, že dáme jeden gól a pak to jen do placáme do 90 minuty bagem bylo naivní. Soupeř správně betonovala pak vyrážel do rychlých brejků a trestal. Barca proti takovému týmu má být agresivní a útočit. Takhle se o titul nehraje.
2021-04-30 07:29:51
Ja sa obávam, že touto "kvapkou" Leovi pretiekol pohár... A najhorší? Jednoznačne tréner. Neviem, či tu bude i ďalšiu sezónu... Sergi Roberto? Jeho najväčším výkonom bola Remontada. Podpriemerný hráč, už pomalý, bez kondície, posúvač lopty dozadu a aj to takmer vždy najbližšiemu hráčovi.
2021-04-30 08:39:56
Zaujímavé. Áno, obrana dvakrát zlyhala a súper ukázal ako sa na 100% využívajú šance. Premenili všetko čo sa dalo. Ja by som povedal, že včera zahral najhoršie dopredu Roberto a Alba. Alba akoby ani nebol na ihrisku a Roberto alebo vracal lopty späť alebo keď ich nakopol pred bránu tak za päty útočníkov v pohybe. Bez podpory z krídel do prehustenej obrany len stredom prepasírovať loptu je problém.
2021-04-30 08:56:23
Tréner by mal hráčov dobre poznať. A mal by vedieť,že do zápasu nemôžu spolu nastúpiť traja slimáci : Roberto, Umtity a Moriba. Roberto je jednoducho katastrofa nič nie je schopný vymyslieť a jediné čo robil celý zápas prihrával dozadu. Totálne nekreatívny hráč. Hra pravej strany s Destom je niečo úplne iné. Neviem čím oslnil Moriba trénera ale jeho výkony sú úbohé. Len pomaly pobehuje po ihrisku a rovnako ako Roberto nič kreatívne nevymyslí. Už len postavenie týchto dvoch hráčov výrazne oslabilo naše mužstvo. Čo je však rovnako zarážajúce je mentalita celého kádra. Nie je tam osobnosť, ktorá by hráčov vyburcovala k maximálnemu výkonu a bojovnosti. Všetky tie prehry začínajúc s AS až po túto poslednú neboli preto,že hráči hrali vynikajúco ale ako to už niekedy býva mali jednoducho smolu na kopačkách. Zápasy prehrávajú vďaka zlému prístupu k zápasu. Chýba bojovnosť, agresivita a enormná túžba po víťazstve často hrajú odovzdane a s veľmi laxným prístupom k hre a pri nepriaznivom vývine hry totálne rezignujú a už sa len akoby bez života motajú po ihrisku. Toto za Pepa Guardiolu nebývalo. Hráči vtedy bojovali ako o dušu za každej situácie. A dokedy sa toto nezmení môžeme takýchto sklamaní očakávať viac.