Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-14 10:42:36
To že sme nezvládli záver sezóny je jedna vec. Ale vyhrali sme vydretú Copu.. doslova vydretú Copu kde sme ťahali za kratší koniec proti Granade a Seville. Stiahli sme obrovský náskok na Atletico na ktoré sme strácali v Decembri dvojciferné číslo. Máme obrovský potenciál v tíme lebo ani tie zápasy proti PSG neboli marné. Žiaľ nepremenili sme tutové šance. Ak mám hodnotiť túto sezónu tak som celkom spokojný. Väčšina nepredpokladala ani len tú Copu. Treba mu dať šancu budúcu sezónu určite. Meniť trénerov každý jeden rok nie je cesta...
2021-05-14 10:49:59
Samozrejme ze Koeman za to nemoze a paradoxne za to ze je kritizovany si moze, lebo zlepsil natolko vysledky, hru muzstva a dal nadej na titul, ze terajsie sklamanie plynule prechadza do utokov. Ja verim a prajem mu, aby dostal poriadnu hviezdu do timu a mal este sancu ukazat co dokaze na buducu sezonu
2021-05-14 10:52:20
stale treba brať do uvahy, že tam kde sme nas dotiahol Leo..ak skončí nedajbože, tak bude dalšia sezona vyrazne horšia, bez ohladu na to kto bude tréner
2021-05-14 11:15:03
Ja s autorom z casti nesuhlasim. Copu sme sice vyhrali, co je velky uspech vzhladom na odchody a minimalne prichody, ale treba si povedat, ze sme vyhrali len kvoli tomu, ze Real a Atletico sa vyradili skor. Ako sme videli velke zapasy hraci psychicky stale nezvladaju a preto kym nepride k uplnej obmene kadra a postupne neodidu aj dalsi hraci starej gardy tak nemozeme superit s top timami. Hovorim o Gerim, Lengletovi, Albovi, Sergiovi aj ked ten ma stale, co ponuknut a dalsich hracoch, ktori ani nehravaju a iba poberaju vysoky plat Coutinho, Umtiti, Pjanic... na druhej strane je chyba trenera a jeho rozhodnutia, ze tam tych istych hracov dava dufajuc, ze pride k zlepseniu. Nema velmi na vyber, ale preco viac nerotoval, preco ani raz nenechal Albu oddychnut a nedal tam Firpa? Alebo miesto Pedriho Puiga/Moribu skor ako ked uz vsetci videli, ze Pedri je uplne vystaveny? Mozeme byt len radi, ze nedopadol ako Ansu z tolkeho zatazenia hned v prvej sezone a v 18tich rokoxh. Problemom je, ze Koeman vacsine kadru vobec neveri a muselo by odist asi 10 hracov, ktorym aj tak dava minimalne prilezitosti a u nas su zbytocni. Takze zaver sezony je z velkej casti aj jeho chyba hlavne nepripravenost po taktickej stranke na Clasico a Atletico, kde sme odohrali dobre iba 1. Polcas a tiez Levante a reakcia s Granadou v 80. minute..
jirkam Premium
2021-05-14 11:43:55
Trenér asi fajn, coach a motivator, absolutní neschopnost!!!
2021-05-14 12:24:49
Tréner dokázal s materiálom ktorý má k dispozícii zázrak
2021-05-14 12:25:18
Mě naše hra až na pár výjimek prostě nebaví. A to je pro mě asi to nejdůležitější. Furt všechno hrozně pomalý, žádnej přechod do útoku, žádná střela, proti zalezlé obraně nejsme schopní si vypracovat zhola nic, se silnýma uhrajeme sotva remízu. Takže to, v co já už pár let doufám a očekávám, Koeman podle mě nepřinesl.
2021-05-14 12:32:58
Treba obrátiť list a Laporta by mal priviesť svojho trénera (ak ním ovšem nie je Koeman, ktorého podpísal Bartomeu) a tento nový tréner spolu s realizačným tímom by mala začať budovať Barcelonu tak, aby sme o 2-3 roky boli na vrchole. Základy nejaké sú, či pevné, to neviem, ale je potrebné dotiahnuť progresívneho trénera s víziou do budúcnosti. V inej diskusii som spomínal ten Haga, ktorý mi sem pasuje. Verím, že s ním by sa misia zisku titulu už budúci rok a LM do 2-3 rokov podarila.
Nemali by sme stratiť ďalší rok s Koemanom, hoci určite urobil veľa dobrého, poukázal na nedostatky a vytiahol mnohých mladých sľubných hráčov.
Lebo aj Laporta má svoje funkčné obdobie, za ktoré musí toho veľa napraviť a pre mňa je najdôležitejšia športová stránka a v ďalšom rade rekonštrukcia Camp Nou.
2021-05-14 12:35:24
:D :D :D :D Takže Koeman nemůže za to, že není tým schopen takticky připravit, ani za to, že jeho taktiku i sestavu ví soupeři už dopředu, ani za to, že nerotuje a hraje se stejnými hráči i když jsou fyzicky úplně v h*jzlu, ani za to, že neumí ovlivnit vývoj západu a neumí střídat (pozdní střídání, nebo nic nezmění, popřípadě jsou úplně d*ebilní viz Roberto poslední zápas). Samozřejmě nemůže ani za to, že je to tvrdohlavec, který má prostě svůj pohled a nenechá se ovlivnit. Klenot La Masie, odchovance, který na to má, tak tomu ani nedá čuchnout a na druhou stranu protlačuje hráče, který ještě moc neukázal, jen ma mohutnou postavu a to asi stačí...?‍♂️ No jo, Koeman za nic z toho nemůže, to jen ostatní mu pořád hází klacky pod nohy...?‍♂️
2021-05-14 12:57:56
Strasne lacny clanok. V Madride dobre vedia, preco toto pisu :(
2021-05-15 20:55:10
A každým rokom klesá aj úroveň španielskej ligy - to na úroveň kádra - žial uteká im vlak