Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-08-28 15:39:00
že by faktor Messi?
2021-08-28 16:17:29
Řekl to narovinu. Nemůžeme čekat, že budeme hrát v poslední fázi LM, nebo bossovat ligu. Mladí potřebují čas a na velké jména nejsou love. Nejhorší je že z ofenzívy se úplně vytratila magie. Depay, Griezmann, Braitwaite je na tým jako Barca hrozná tragédie. 3marodi na lávce to asi nespasí.
2021-08-28 16:29:15
Ja si myslím že by sme mali skúsiť 3-5-2
2021-08-28 16:49:17
...takze najnovsie aj Pogba ma "tuzbu" prestupit do Realu :)
2021-08-28 17:46:57
Možná to bylo myšleno jinak..ale zní to směšně..že se v kurzu neučili pracoval s tolika hráči :D. Tak 7 z nich si může jít kopat na bránu na vedlejší hřiště, tak jsme to dělali v přípravce když bylo pár hráčů navíc při nějakém cvičení :D..
2021-08-28 18:27:54
Je citit z tej tlacovky,ze je nasraty !!
Nasraty na to,ze ma kopec hracov,ktorych nechce,ktorym to jasne povedal a aj tak chcu "zabojovat" o miesto-cize chcu ho donutit,aby ich postavil,i ked nechce.
A on sa ich zbavit nevie,to moze len klub.
2021-08-29 08:50:56
Každý normálny človek vie, v akej sme situácií - že odišiel Leo, že máme obrovské finančné problémy, aké v histórií klubu neboli, že máme veľa mladých, ktorí potrebujú čas, že máme takých, ktorí zaberajú miesta a nemožno ich predať pre nezáujem iných klubov, že máme zranených dôležitých hráčov a musíme počkať na ich návrat. V takej situácií si nemožno stavať vzdušné zámky. Ale niektorí tu stále snívajú, odmietajú realitu, útočia na trénera, ak zhodnotí reálne situáciu. Túto sezónu nesnívajme, tešme sa, ak sa mladí chytia a ukáže sa pokrok v budovaní tímu. Ja chcem umiestnenie do 4. miesta, lebo Atletico, Sevilla i Real majú stabilizované kádre, nie je tam žiadna radikálna obmena, ako u nás.