Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
marko31 Admin
2021-12-09 09:11:51
Trefné. A nebude to tým, ze by sme mali v time starých hráčov, momentálne mame kopec mladíkov a nestíhame. Toto je problém uz dlho, zaspalo sa a nedokážeme konkurovať tým najlepším. Treba zintenzívniť tréningy, prípravu, jednoducho z pohľadu futbalistu tomu obetovať svoj život, nastaviť jasne pravidlá, ktoré sa budu dodržiavať. Rozhodne nam teraz chyba útočník co by dával gol za gólom, ale ako povedal muller, intenzita je ten najväčší problém.
2021-12-09 09:18:44
Ja to vidim vsade, od komentatorov, od komentujucich trenerov i hracov, ze nikto si nevsimol ze mame hracov zrakvenych, ze Depay uplne mimo formy a na Barcu nema, ze Dembele nastupil prvy krat v tejto sezone v zaklade, ze v utoku hraje obranca. Vsetci to beru tak ze toto je Barca bez Messiho. Smiesne. Najhlasnejsi su ti co tomu rozumeju najmenej. :)
2021-12-09 09:19:46
ale Thomas, to je blbosť čo rozprávaš...ty sa tomu nerozumieš ... nám stačí barcelonská DNA
2021-12-09 09:20:35
Fuuuha... Thomas a ty odkedy chodíš na forcu? Keďže viacerí to tu spomíname veľmi často. A druhá skupina trvá na tom, že toto neni problém a pravdepodobne by ti povedali, že sa "NEROZUMIEŠ"...

Vieš po slovensky?

Povedz: "Krič Kamil!"
2021-12-09 09:25:43
Müller je šílenec v pozitivním slova smyslu!! Naprostý profesionál! Srdcař,lev co to prožívá a maká pro svůj tým!
A navíc bez zákeřností jako měl např bohužel Suarez, ačkoliv to byl též srdcař.
Bayern vyloženě nemusím..ale oproti ropný mafii City, PSG mu přeji víc.
Chtěl bych vidět match proti současnému Liverpoolu, to by byl fotbálek jako hovado
2021-12-09 09:28:11
Jak moc špatný musíme být,aby tohle řekl protihráč.
V budoucnu musí přicházet úplně jiný hráči,né samý technici.Trénovat by měli i o vánocích,aby dokázali aspoň trochu běhat.
2021-12-09 09:52:43
To sú len diplomatické milosrdné reči, intenzita je problém, ale ani technicky nie sme na úrovni. Vie tam niekto spraviť 1v1, vie niekto vystreliť (a trafiť), vie dat niekto zaujímavú a presnú prihrávku?
Takisto takticky je to priemer, v čom sme akože takticky skvelý?
2021-12-09 09:58:54
Ámen.... tohle je hřebíček na hlavičku a lze to vidět už 3 roky.... už na Camp Nou s Live v 2. pol, jsme tekli, jak sněhulák na jaře...... Ale jen jestli to vidí i odpovědní v Barce (trenér a jeho lidi)... včera i syn, co hraje za U13, říkal u TV, že je rozdíl v tom jakou intezitou běháme (při napadání to bylo nejmarkantnější).....
2021-12-09 10:14:28
Ste idioti ak si myslíte že by barca mala prestať hrať štýl tiki taka to je dna klubu a vtom problém nieje ale problém sa začal už v roku 2015 po víťazstve v LM tam sa mal začať proces omladenia a zdvojenia jednotlivých pozícií jednoducho povedané zaspali sme stačí sa pozrieť na real madrid nemá problém predať legendy klubu a ešte fajne zarobiť mal sa predať za dobrú cenu rakitič keď to bolo možné mal sa predať alba.ked odchádzal zadarmo alves nebola zaňho náhrada roky tam otravoval roberto potom prišiel semedo zlyhal v barce dest není o nič lepší ja nehovorím že niesu dobrý aj semedo dest ale na barcu to nieje barca je veľkoklub a musí mať najlepších na svete nie len dobrých mohol by som tu písať o mnohých našich hráčoch čo su v základe ale nemá to cenu musíme sa pozrieť že klub ma svoje poklady faty pedri nico gavi arujo frenkie ostatný sú všetci nahraditelny
2021-12-09 10:42:21
Muller je makac, srdciar, dirigent a motivator Bayernu....ja osobne ho mam za tieto jeho vlastnosti velmi rad, bodaj by sma mali aj my takeho hraca...bude to velka legenda Bayernu...ked clovek nanho pozera, cely zapas obrovske nasadenie a pritom je v maximalnej pohode, povzbudzuje spoluhracov, pochvali, poradi....taky hrac nam chyba ako sol!
2021-12-09 10:45:56
No Thomas trafil klinec po hlavičke nič viac k tomu netreba asi hovoriť, pravdu ma, chyba ta stredná generácia hráčov vo veku cca 27 rokov ako je Depay mame mladíkov veľmi veľa a potom už veteránov ktori uz to majú naj roky za sebou, keď samotní hráči priznali že pod trénermi trénovali 40 min tak je jasne ze všetko sa to prejavilo na fyzicke
2021-12-09 12:10:27
Keby som bol príliš kriticky tak za včerajší výkon by si zaslúžil zostať v základe iba Araujo a na lavičke Pique, neuveriteľne som bol sklamaný z fdj, gaviho, nica od lengleta a puiga, coutinha už nič neočakávam, takisto Xavi takticky vyhorel mingueza nemôže hrať ľavého obrancu, dest krídlo doteraz neviem prečo dembele hral z ľava coutinho nie je krídlo a nebude a depay nie je hrot
2021-12-09 12:32:15
Müller to povedal presne. Intenzita, to nie je o mladosti a nie je ani len o kondícií. Nechce sa mi veriť, že sme tak zaspali v metodike tréningoch, ktorá je pre všetkých známa, že nemáme kondíciu na vrcholový futbal. Ono to je o návykoch - neustále spomaľovanie hry, neustále bezúčelné prihrávky, žiadne rýchle protiútoky a keď, tak dvaja a ostatní poklusávajú, vyhýbanie sa osobným súbojom a presingu. Proste tá naša DNA, keď vychádzame z toho, že súpera iba prihrávkami zničíme. Ono je treba pridať šprinty, dravosť, osobné súboje, proste intenzitu, o ktorej hovorí.
2021-12-09 15:42:48
Tak jestli se nevyrovnali s včerejší intenzitou Baeyrnu který hrál na půl plynu tak co by dělali kdyby hráli jak s Dortmundem to by asi byl nový historický debakl
2021-12-10 08:23:56
Áno Ugyd, zrejme by bolo potrebné pozrieť si a osvojiť tréningy Dortmundu. Je tam tiež plno mladých hráčov, ale keď šľapú, tak celý zápas naplno, ako o život. Je zrejme, že bago netvorí ich hlavnú tréningovú náplň.