Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-19 13:03:57
A zaslúžene! tak načo sakra predlžovať zmluvu s Robertom ktorý nemá ani na lavičku?!

Ked si predstavím že má Roberto cca 9 mega v hrubm + je kapitán, tak sa mi vo vrecku otvára nožík.
Aha zabudol som že je odchovanec, tak to je potom jasné...
2022-01-19 13:04:15
6 miliónov je úplne zaslúžené....
2022-01-19 13:35:40
Ja mu držím prsty aby ten plat dostal, pretože si ho zaslúži a basta !!! A Roberta predať hoci len za drobné, aby sa ušetrilo na jeho plate a basta !!!
2022-01-19 13:49:13
Uz som to pisal- Araujo nas najlepsi a najperspektivnejsi obranca,na nom stoji a pada obrana,rovnako ako zaloha na Pedrim a utok na Fatim.
Tak vsetci traja maju mat rovnaky prijem !!!
2022-01-19 14:22:46
Novinári len robia zle vymyslenými informáciami, že ho chce ten alebo onen klub. Len tým zdvíhajú platové požiadavky hráčov, pritom konkrétne ponuky nie sú. Tým netvrdím, že si Araújo zvýšenie nezaslúži.
2022-01-19 16:02:11
Teraz sú tu mnohí múdri koľko mu treba dať plat a nedajbože sa zraní či nebude mať podľa ,, odborníkov ,, dostatočnú formu a hneď ho tu znesú zo sveta. Mimochodom väčšinou je obranca menej platený ako záložník či útočník.
Marian Premium
2022-01-19 18:33:39
Ideálne by bolo podmieniť výšku platu počtom odohraných zápasov v sezóne. Tým by klub ušetril financie v prípade zranení, aké mali Umtiti či Dembele.Takže nižší základ a bonusy za odohrané zápasy. Platilo by: hráš- zarábaš, nehráš - berieš základ.
2022-01-19 18:37:54
A je to tu zas. Mladé talentovanej kluk chce adekvátní plat. Kde těch 6M je ještě podhodnoceno, protože by si zasloužil víc a taky by ve většině jiných klubu víc dostal.
Ale ne zas bude tlačený, aby přijal mrzke 3M.
A hned na to přijde do týmu další lopata na jeho pozici která dostane 12M ročně a bude lestit lávku.
...
Tady je už stejný přístup jako v práci v korporátu. Staly zaměstnanec nedostane ani 100 navíc, ale nováček bez práce dostane klidně o x tisíc více.
A pak se všichni diví když starej odejde jinam a výroba stojí za nic.