Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-22 15:17:56
At si říkají co chtějí. Dembele s Barcou totálně vymrdaval, tak holt tedka sklidí co zasel.
2022-01-22 15:19:23
Nechápem, čo ich zaskočilo. Veď celý čas konajú proti klubu bez akýchkoľvek ústupkov a čakajú, že ich bude Xavi podporovať? Asi nepochopili, že Xavi je tam pre klub, nie proti nemu... To už si ani totálny idiot nemôže myslieť opak.
2022-01-22 15:19:35
A Xaviho tábor zaskočil Dembelého prístup ... Po spokojnosti a chcení zotrvať v klube chce zrazu neskutočné peniaze ... Sú si kvit
2022-01-22 15:24:17
ja by som ho naschvál postavil do základu na celý zápas na Camp Nou aby si krásne vytrpel domáce publikum čo si o ňom myslí celá Barcelona. možno by sa hneď pakoval aj s tým svojím úžasným agentom
2022-01-22 15:31:31
Hlavne že ich prístup je v poriadku,jednoducho iné dobre ponuky nemajú tak hrajú túto komédiu,len teraz pochopili že sa to prehupli do tragikomédie,hlavne pre nich,Psg nemá zaujem lebo ostáva mbape,Bayern tiež sa dohodol s comanom,ostáva newcastle a to je zrejmé druhá anglicka liga , soudruzi z ndr kdesi udelali chybu,ak chce ostať musí ísť s požiadavkami riadne dolu,xavi im výstrel kocúra,ak polroka bude sedieť jeho zmluva bude smiešna v lete,kto by preplával hráča ktorého pol roka nik nevidel a ms sú preňho stratene
2022-01-22 15:46:55
Chyba bola jedine to, že sme sa s Dembelem babrali tak dlho. Dávno mal dostať jasné ultimátum - podpíš alebo choď preč. V inom klube by sa s ním takto nesrali.
2022-01-22 16:07:04
Situácia je pikantná: Dembo má zmluvu do leta a zabezpečené love.
Barca prehrala už 3x po sebe. Nemá hráča v hre, ale platí mu. Má zranených útočných hráčov (Fati, Pedri), Depay a Breiwath suchoty, mladí suchoty, obrana mazľavá, Stegen nevyspitatelný a kasa prázdna.
Tak že, už je smutný aj Xavi, lebo stráca rozhodovanie, čo s Dembom a Alemany ho diriguje, ale nepomôže.
Dembovi odstavenie vadí aj nevadí, aj Fati nebude dlho hrať a neobesí sa.
Bude zaujímavé sledovať, psychickú vojnu.
Barca má veľké problémy s prestavbou, starí hrou padajú, mladí nedorástli.
Xavi mal báječný život v Al SAD, teraz dobre nespáva a drží sa za hlavu, čo to urobil.
2022-01-22 16:21:44
Dembo, Dembo radšej sa už k ničomu ani so svojimi agentmi nevyjadruj lebo si len hanbu robis uz
2022-01-22 16:29:50
Nech sa nevyjadruje, že najlepší ofenzívny hráč ??. K niečomu sa dostane a potom pošle loptu na tribúnu. Radšej nech už ide. Vychcanec očakával že sa kluby o neho pobijú v januári ale sa prerátal. Tie jeho maniere a výkonnosť nikto nechce. A už aj keby zmenil názor aj tak by som mu už zmluvu nedal. Tak ako to spravil Perez s Ramosom proste ponuka vypršala.
2022-01-22 16:40:09
prosim at se podari ho zbavit co nejdriv
2022-01-22 16:47:30
Ten marodkar je zly sen, normalne som zvedavy, ktory klub si ho dobrovolne vezme k sebe. Fakt nam ho za tie nehorazne peniaze bol cert dlzny
2022-01-22 19:48:46
Dembeleho tabor vsadza na obetnu kartu v snahe z toho vyplavat s cistym stitom. Seriozne kluby sa im vyhnu velkym oblukom, kedze jeho angazovanie smrdi problemom. Este je tu sanca v Cine ci Blizkom Vychode.
2022-01-23 03:44:42
toto nieje clanok ale bulvar. uplne postavene na vode. ak chcete pisat o tabore dilina, tak to treba postavit na ich konkretnom vyjadreni a nie na nepodlozenych reciach, ktore nestoja ani za ten cas ked si narychlo pozriem, ze tam ziadne konkretne vyjadrenie nieje
2022-01-23 09:08:13
Ja Dembelemu prajem aby sa pokúšal stať najlepším hráčom na svete. Len nech to preboha skúša v nejakom inom klube.
2022-01-23 11:50:18
Na mieste Xaviho by som urobil to isté. Ak sa nechceš dohodnúť hybaj na tribúnu.