Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-07-01 17:10:38
Ja som znepokojený...
2roky sa už hovorí o prestavbe Barcelony a ta prestavba je aka? Že odide Frenkie a Dembele na ktorých zavisela buducnosť Barcelony a pride christensen ktorý bude taký isty flop ako lenglet a kessie ku ktoremu nemam čo povedať pretože nemam ho toľko nasledovaneho... a nahrada?? 50mil za lewu ktorý ma 33 a dalsich 60MIL za raphinhu ktorý s leeds nemal daleko od championship. Tie peniaze ktore ani nemame sa daju určite lepšie investovať, strašny bordeľ... Realne Barcelonu by viedli lepšie štangasti z mojej miestnej krčmy jak chlapci čo su tam teraz
2022-07-01 17:17:45
Hm zajímavé postřehy od člověka z Xaviho okolí.. No to s tím Dembelem a přetočením na střelce Lewu. Lewu beru jako upgrade Auby a urcite by posunul kvalitu celého týmu a budu jen rád, když ho koupíme(za normálních podmínek).. Jen mi prijde ta pozice, ze oproti ostatním tolik nehoří a ze je čistě v útoku vic potřeba sebevedome křídlo než hrot, který máme a který ani nijak zvlášť netrpí na zranění a který
taky umí udělat rozdíl, jen menší nez Lewa, ale furt dostačující.
2022-07-01 17:50:24
Trener a hraci s budoucnosti bez motivace a respektu. Budou se podepisovat a vyhazovat penize z okna za hráče 30+, zatímco mladi hraci s potenciálem se budou prodávat nebo posílat na hostování… Je to těžká situace, chapu ze to je teď hlavně o penězích a sám účinný recept jak z toho ven neznam… Tak nezbývá než doufat v “zázrak”, aby ta další sezona alespoň za něco stala… Na druhou stranu - ve srovnání s tím, jak trpí chudáci lidi na Ukrajině a cely svět je v krizi kvůli sovětským bestiim v cele s brutální zrůdou a zabijákem, je tohle nic… :(
2022-07-01 18:32:26
Ešte dlho nebudeme ašpirovať na veľké veci, klub bol riadený ako keby šlo o nejaký slovenský štátny podnik, takže maximum na najbližšie roky bude tak možno CDR, aj to bude ťažké. Podľa mňa budeme radi, ak neskrachujeme. Navyše, klub asi bude za pár rokov vlastnený nejakou investičnou skupinou, z týchto dlhov sa už nevyhrabeme. Ale potom snáď príde vedenie, ktoré bude financie strážiť lepšie.
2022-07-01 18:44:19
Pojďme po Dybalovi… lepší, než do srpna čekat a pak udělat nějaký panic buy za 120… raději Dybala k nám, než do realu.. jejich šířka kádru pak bude průser
2022-07-01 20:26:29
Pokial boli skutocne priatelmi, tak ich priatelstvo prave skoncilo.
2022-07-01 20:30:57
".......nie je dobré plátať diery, mali by sme naplánovať rekonštrukciu toho, čo zapríčinilo, že sme iní." A o tom to je .....
2022-07-01 23:42:03
Reálne, čo čakal? Že povie hráčom, vás nechcem a že si zbalia kufre a odídu? Alebo že dostane 200 miliónov na prestupy, hlavne keď sa vkuse písalo, ako zle ma tom Barcelona je?

Keď sa pozrieme na príchody hráčov. Väčšina je už za zenitom. Alonso, Azpilicueta, Lewa (ku všetkej úcte k nemu, v lete bude mať 34 a načo budú Barcelone dvaja 34 ročný útočníci? Hlavne ako keby sa s Aubameyangom nerátalo vôbec. Lewa s 20 miliónovým platom a náhradník Aubameyang s 18 miliónovým? Dosť luxus v súčasnej situácii) Christensen mi nepríde lepší ako taký Mingueza napríklad. Možno o kúsok, ale rozdiel v platoch je priepastný, keď Christensen má brať cca 12 miliónov v hrubom. Busquets má mať náhradu už teraz, ale je ticho. Alba, Piqué to isté. Náhrady nie sú. Proste sa budú žmýkať až do konca, lebo majú meno. Okrem Raphinu či Kessieho to nevyzerá na žiaden koncepčný nákup do budúcnosti. Všetko vyzerá ako snaha plátať a aby to nevyzeralo, že Barcelona je na ústupe.