Krídelník FC Barcelona sa otvorene vyjadril ku kontroverziám okolo zranenia Neymara. Diskusia o zranení Neymara pokračuje naprieč médiami.

Neymar bol v Brazílii tvrdo kritizovaný za podporu Bolsonara v nedávnych voľbách, hejteri si na ňom zgustli aj v reakcii na jeho zranenie na prebiehajúcom šampionáte v Katare. Tite nebude mať Neymara k dispozícii vo zvyšných zápasoch skupinovej fázy, no mal byť sa vrátiť do hry vo vyraďovačke.

Raphinha sa však svojho spoluhráča z národného tímu zastal a na sociálnych sieťach zverejnil príspevok na obranu Neymara: "Fanúšikovia Argentíny sa k Messimu správajú ako k bohu, fanúšikovia Portugalska sa k Ronaldovi správajú ako ku kráľovi. Fanúšikovia Brazílie dúfajú, že si Neymar zlomí nohu, aké smutné. Najväčšou chybou v kariére Neymara bolo, že sa narodil ako Brazílčan, táto krajina si nezaslúži jeho talent a jeho futbal," napísal hráč Barcelony.

zdroj: sport.es
toto: sport.es

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-11-27 07:49:45
V prvom rade by mali hráči namiesto vyplakavania začať od seba a naučiť sa sebareflexie. Fanúšikovia nie sú slepo neprajní, len sa im nepáči ak ich líder sa mieša do politiky, dlho vodí loptu a najmä sa pritom dookola hádže o zem.
Pravdo 2022-11-27 08:09:31
Ak niketo niekomu praje zlomenie nohy je odpad a mie fanusik. A je jedno co neymar podporuje alebo ako hra.
RoAd 2022-11-27 08:40:49
Neymar je zatial najfaulovanejsi hrac tychto MS, alebo? Takze sa asi nevala len tak. A nie kazdy musi byt liberal alebo laviciar. Ma pravo na svoj nazor. Preto osobne suhlasim s Raphinhom (a aj Pravdom). A to nie som vobec fanusikom Brazilie.
Banana35 Premium
2022-11-27 08:58:10
Ked sa hra na nadradeneho voci superovi a este k tomu pri kazdom kontakte vrieska tak nech sa necuduje ze mu chce super zlomit nohy a je polovicu sezony zraneny...
2022-11-27 09:34:02
Podľa mňa si je Neymar aj sám dosť na vine že je často faulovaný....veľakrát už môže niekomu prihrať, ale on sa výžíva niekedy v zbytočných kľučkach a potom faul je len dôsledok toho.....a na môj vkus sa priveľmi váľa po zemi.....
2022-11-27 16:18:46
Messi, že je v Argentíne za Boha ? To fakt myslí vážne ? Veď ho večne porovnávajú s Maradonom a sťažujú sa naňho.