Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-05-19 09:06:11
Dúfajme že tu zostane,lebo je mladý a už teraz má dostatočné kvality. Avšak som tiež fanúšikom interu takže by som ho rád privítal :D
2020-05-19 09:33:17
Verím že zostane je mladý a budúcnosť Barcy jednoznačne už treba predať Rakitica aj keď je už neskoro je mi ľúto Vidala že nedostáva toľko šancí hrať v základe ani sa nečudujem že rozmýšľa nad odchodom gde bude dostávať viac šancí hrať je jediný agresívny hráč Barcy a keď hraje bojuje aj keď nie každý zápas vyjde Visca el Barca!
2020-05-19 10:19:59
Dúfam, že neodíde .. je to záložník akého sme hľadali roky len je mladý a potrebuje do,viniť ešte viac svoj potenciál .. už len to, že sa uvažuje o výmene/predaji je výsmech .. čistý hnoj toto vedenie
2020-05-19 10:23:43
Verme, že ostáva ako to on sám povedal. Arthura sa nám ani neoplatí vymeniť za Lautara, keďže obaja sú braný ako naša budúcnosť ak by aj Lautaro k nám prestúpil. Skôr by mali brať do tohto obchodu Semeda, keďže ho Inter chce, alebo taktiež aj PSG.
2020-05-19 10:36:35
Arthur je skvelý ako futbalista ale v médiách sa ukazuje ako ešte nezrelý - hovorím o alkohole, životospráve a nejakých večierkoch. S týmto má už Barca nejaké skúsenosti s inými hráčmi, nejako extra sa nedivím, že sa vyhrážajú jeho predajom. Je to taká forma tlaku na hráča aby sa zrovnal. A pri troche šťastia možno za neho niekto aj ponúkne zaujímavý balík. Barca potrebuje profíkov každým coulem.
2020-05-19 16:44:33
Arthur ostane tam kde patrí, je v najlep. klube sveta, každý klub ktorý ho chce je len cesta späť
2020-05-19 20:47:10
Hneď predať lebo nemá barcelonsku DNA tu majú len hráči nad 30 rokov a Messi
Nám treba stiahnuť z dôchodku niekoľkých hráčov a kúpiť dravcov ako je David luiz, gignac, girouda, William, Mário gomez...