Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-25 16:19:21
FC Penziona :)
2020-06-25 16:21:47
O vymenu pokoleni by som sa az tak nebal. V zalohe aj keby odisiel Arthur tak mame stale mladych dobrych hracov. Takisto Fati s Trincaom vyzeraju slubne do buducnosti takze aj kridla su zatial vyriesene. Jedine kde by som zacal zhanat mladych a buducich hracov zakladu je hrot,lava obrana, stoper a mozno este prava obrana aj ked ta ma zatial este cas. Takze nam chybaju 3 mladi a 1 okamzita kvalita na lave kridlo. To neni take strasne.
2020-06-25 16:31:45
Nové Milano by bolo zle, ale ja by som skôr povedal, že max. by z nás bol terajší Man Utd. Barcelona má aspoň tú výhodu, že ma obrovskú fanúšikovskú základňu, to Milano až tak nemalo. Čo sa týka Espai Barca, tak žiadne také Fontu, že toto rozhodnutie bude čakať na nové vedenie. Aj samotné vyhotovenie projektu stojí nemalé peniaze a tento už je asi 3. v poradí za posledné roky. Tak ako bol teraz Nou Camp Nou a celý projekt Espai Barca navrhnutý, tak sa musí aj zrekonštruovať. Žiadne také, že sa bude vytvárať ďalší projekt. Práveže teraz v Júly zvolať referendum a konečne začať makať na štadióne, lebo zaostávame za Realom nie len v omladzovaní kádra, ale už aj v rekonštrukcii štadióna.
2020-06-25 16:36:05
''obrovskú fanúšikovskú základňu, to Milano až tak nemalo.'' tam som to prestal čítať :D a uroven Man tak to už vôbec sa ktomu nebudem vyjadrovať :D :D
2020-06-25 16:43:28
"Som presvedčený, že ak v najbližších voľbách nebude vybraný náš projekt". Další ohřívání polivičky před volbama. Nevím já už tomu nevěřím, všichni jen mazou med kolem huby a slintaji po moci.
2020-06-25 17:28:23
dneska som cital ze klub chce predat Vidala aj Rakitica potom by som este prezil toho Pjanica a vymena Coutinho- Ndombele zevraj nechce pokracovat v Tottenhame
2020-06-25 17:41:24
To ze sa z nás stava Miláno som hovoril pred tromi rokmi. Celá táto situácia by sa dala budúci rok pekne zvrátiť len musí klapnut postupne viacero vecí.
2020-06-25 18:07:56
BartomeuOUT!
2020-06-25 21:53:26
Teraz, keď sa hovorí o úpadku kedysi skvelého klubu, spomenie sa Miláno alebo MU. Moje neblahe tušenie je, že po Leovom odchode bude slúžiť ako takýto odstrašujúci príklad Barca.