Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-06 11:56:22
zvlastne, preco sa novinari nikdy neopytaju aj na kontroverzie proti Barcelone, nie len tie pre Barcu...Tiez by ma zaujimalo co by trener povedal...ale inak celkom kultivovane vyjadrenie
2021-04-06 11:58:43
Rozhodca podla mna rozhodol aj z časti dobre co sa tyka ruly albu. Lolta sa len suchla o jeho ruku, nezmenila smer a nijak neovplynila hru
Lapi Premium
2021-04-06 12:03:55
Už som viac krát písal, že rozhodcovia v španielsku sú tragický. Včera to len potvrdil. Nemal žiadnu líniu, raz malé fauly púšťal hneď nato to isté pískal. Strašne slabý výkon od rozhodcu a môžeme byť radi, že nakoniec to korunoval zarezaním hostí a nie domácich. Môžeme sa na to pozerať ako chceme, ale to červená karta nebola v žiadnom prípade. Neviem, či majú v španielsku nedostatok rozhodcov, ale kvalitných tam naozaj moc nebehá.
2021-04-06 12:07:18
Ešte by si mal pozrieť šľapák na Desta v 16-stke,a potom sa posťažovať,že neodpískal proti nim penaltu...
čo netvrdím,že našou !! hrou si zaslúžili remízu- ale to by ma určite trafil šľak!
2021-04-06 12:07:21
Zaujímavé ako keď je zápas pred el clasicom a Barca ťahá na titul, tak zrazu nával madriotou a vyplakávanie
2021-04-06 12:42:25
Rozhodca pískal zvláštne, tu ruku odpískat mal, takých rúk a penalt po nich predsa už bolo veľa.
Tiež ta červená bola veľmi prísna.
Sice tentoraz pískal v náš prospech, ale s tým by sme nemali byť spokojný, táto nejasnosť rozhodnutí celkovo futbalu škodí.
Na druhej strane, tie reči o tom, ako Real ovplyvňuje rozhodcov, sa ukázali ako nepodložené. Podľa nich sme mali dostať pár kariet a penalta by sa určite kopala.
2021-04-06 14:19:21
Rozhodčí byl včera extrémně špatný a v kontextu jednotlivých rozhodnutí to možná vypadá, že pískal pro Barcu. Ale já to tak nevidím. Penalta za faul na Desta, loket v Griezmannove obličeji byl jasně na žlutou. Naopak některé zákroky vyloženě pouštěl, vůbec nebylo jasné jaký kurz chce v zápase držet. Pak mě napadá třeba faul Busquetse před šestnáctkou, který byl naopak sám fauloval. Já si myslím, že rozhodčí neměl záměr nikomu stranit, ale podal opravdu tak špatný výkon. Sportovně jsme si včera vyhrát nezasloužili, ale každý den není posvícení. Čeká nás zápas roku a tam na rozhodčí opravdu spoléhat nemůžeme. Forca Barca. ?❤
2021-04-06 16:36:51
Rozhodca pískal zle od úvodu.. Penalta albova ruka pyskaju sa aj menšie dotyki ale také ruky sa pred varom nepískali.. A veľa z tou rukou nemohol urobí išiel oproti lopte útočia i hráč ju kopol alebo tecoval no v tej sekunde nemá šancu ruku stiahnuť a úmysel hrať rukou tam ani nebol za mňa dobrý verdikt neodpiskania penalty
2021-04-06 16:37:06
Ja si myslím že červená bola v poriadku a pri zákrokoch zozadu bez lopty v úmysle prerušiť akciu by mala prísť častejšie . Vidíme to ako štandard v každom zápase hrozí prečíslenie tak ťa skopnem