FC BARCELONA
Oficiálne: Dembélé mimo futbal na niekoľko týždňov! Oficiálne: Dembélé mimo futbal na niekoľko týždňov!
Oficiálne: Dembélé mimo futbal na niekoľko týždňov!
19.8.2019 Lukas 3851x 66
Tri veci, ktoré sme sa naučili zo zápasu s Bilbaom Tri veci, ktoré sme sa naučili zo zápasu s Bilbaom
Tri veci, ktoré sme sa naučili zo zápasu s Bilbaom
17.8.2019 MeeTee 2572x 18
Piqué dal po inkasovanom góle Dembélému poriadnu lekciu Piqué dal po inkasovanom góle Dembélému poriadnu lekciu
Piqué dal po inkasovanom góle Dembélému poriadnu lekciu
17.8.2019 MeeTee 6615x 30
Absolútna závislosť od Sergia Busquetsa Absolútna závislosť od Sergia Busquetsa
Absolútna závislosť od Sergia Busquetsa
17.8.2019 MeeTee 2727x 20
Komentár: Valverde potrebuje súrne strelca Komentár: Valverde potrebuje súrne strelca
Komentár: Valverde potrebuje súrne strelca
17.8.2019 MeeTee 2466x 37
Bilbao - Barca: Hodnotenie hráčov Bilbao - Barca: Hodnotenie hráčov
Bilbao - Barca: Hodnotenie hráčov
17.8.2019 MeeTee 4519x 40
Klub potvrdil svalové zranenie v prípade Luisa Suareza Klub potvrdil svalové zranenie v prípade Luisa Suareza
Klub potvrdil svalové zranenie v prípade Luisa Suareza
17.8.2019 Lukas 2964x 13
Guillermo Amor: O výsledku rozhodol gól z poslednej minúty Guillermo Amor: O výsledku rozhodol gól z poslednej minúty
Guillermo Amor: O výsledku rozhodol gól z poslednej minúty
17.8.2019 Lukas 1579x 13
Alba: Nemali sme jasný zámer ako viesť útoky Alba: Nemali sme jasný zámer ako viesť útoky
Alba: Nemali sme jasný zámer ako viesť útoky
17.8.2019 Lukas 2032x 11
Sergi Roberto: Je to pre nás varovný signál Sergi Roberto: Je to pre nás varovný signál
Sergi Roberto: Je to pre nás varovný signál
17.8.2019 Lukas 2559x 14
Griezmann: Zlepšiť sa môžeme len vďaka práci Griezmann: Zlepšiť sa môžeme len vďaka práci
Griezmann: Zlepšiť sa môžeme len vďaka práci
17.8.2019 Lukas 1656x 1
Valverde: Takéto zloženie poľa som považoval za najlepšie, ale prehrali sme Valverde: Takéto zloženie poľa som považoval za najlepšie, ale prehrali sme
Valverde: Takéto zloženie poľa som považoval za najlepšie, ale prehrali sme
17.8.2019 Lukas 3140x 20
Piqué: Lepší prohrát teď než na konci sezony Piqué: Lepší prohrát teď než na konci sezony
Piqué: Lepší prohrát teď než na konci sezony
17.8.2019 Jhonys 2072x 27
Athletic Club 1:0 Barcelona: Gólové momenty Athletic Club 1:0 Barcelona: Gólové momenty
Athletic Club 1:0 Barcelona: Gólové momenty
16.8.2019 Lukas 3954x 128
ZOSTAVY: Athletic Bilbao - FC Barcelona ZOSTAVY: Athletic Bilbao - FC Barcelona
ZOSTAVY: Athletic Bilbao - FC Barcelona
16.8.2019 MeeTee 3733x 171
Valverde stanovil 2 hlavné ciele do novej sezóny Valverde stanovil 2 hlavné ciele do novej sezóny
Valverde stanovil 2 hlavné ciele do novej sezóny
16.8.2019 Lukas 2929x 13
Garitano: Cieľom je vyhrať Garitano: Cieľom je vyhrať
Garitano: Cieľom je vyhrať
16.8.2019 MeeTee 1289x 2
Athletic Club - Barcelona: Predpokladané zostavy Athletic Club - Barcelona: Predpokladané zostavy
15.8.2019 MeeTee 2285x 24
La Liga štartuje! Získa Messiho partia tri body hneď v úvode? La Liga štartuje! Získa Messiho partia tri body hneď v úvode?
La Liga štartuje! Získa Messiho partia tri body hneď v úvode?