Barcelona vo včerajšom zápase porazila Olympique Lyon výsledkom 5:1 a postúpila do štvrťfinále Ligy Majstrov. Z tábora Blaugranas však neprichádzajú len dobré správy - médiá tvrdia, že Ousmane Dembélé je opäť zranený.

Francúz sa na trávniku objavil na posledných 20 minút, stihol streliť gól, no v posledných minútach sa začal sťažovať na problémy v oblasti zadného stehenného svalu. V Barcelone panuje nepokoj, pretože predstavitelia klubu sú názoru, že hráč utrpel svalové zranenie. Každý samozrejme dúfa, že to nie je nič vážne, no vyzerá to tak, že Dembélé si obnovil zranenie, ktoré utrpel v zápase s Rayom Vallecanom.

Dnes o 11:00 sa bude konať tréning prvého tímu v Ciutat Esportiva. Dembélé o tomto čase podstúpi lekárske vyšetrenie, ktoré poukážu na problém a jeho rozsah. Je veľmi pravdepodobné, že 21-ročný futbalista vynechá zápas s Betisom Sevilla, ktorý je na programe počas víkendu a podľa všetkého si oddýchne aj počas najbližšej reprezentačnej prestávky.

2019-03-14 08:21:08

Dokážeš si představit tady ty hemzy “expertů” kdyby ho tam nedal za stavu 2:1, kdy bylo třeba to trochu rozhýbat? :D

Fishinko

2
2019-03-14 10:23:03

No ved uz vidim.. minuskuju ma jak svet:D potom nedajboze prehrame neaky zapas a budu hovorit ze oehy bol dembo zdravy mohol hrat a vyhrali by sme