Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-28 23:45:52
Dnes som bol milo prekvapený z Dembeleho. Koncovka mala dnes vedro smoly. Pedri je fantastický hráč. Škoda že k Dembelemu nebol Ansu namiesto Griezmana, ale na druhej strane je fajn že všetci rotujú a každý má šancu ukázať čo najviac. Hralo sa dobre aj proti Realu, tam chýbalo tiež viac šťastia. Ak sa táto smola odlepí od päty, tak to budú cukríkové zápasy a ťažká pohoda na nohách.
2020-10-28 23:46:53
Dosť zásadný fakt, že v dnešnom zápase neobsluhoval VAR nemilo známy Martínez Munuera
2020-10-29 06:22:57
Po dlhej dobe naozaj pekny zapas, hoci nam dost horela obrana, hlavne Lenglet, ktory je stale pozicne niekde inde, ako ma byt a potom nestiha zachytavat utoky. Co sa utoku tyka, bolo to prijemne predstavenie, hlavne Messi akoby chytil druhy dych a spolu s Pedrim predviedli, ako tocit obrancov supera. Vadil mi tam iba Griez, ktory ako jediny z utoku nedokaze ist 1 na 1 a jeho efektivita je pod bodom mrazu...
2020-10-29 06:24:07
Včerajší zápas sa konečne dal pozerať. No presvedčil som sa a dúfam, že to konečne presvedčilo aj Koemana, že Griezmann nemá čo robiť v základe. To čo včera nepremenil, tak to už bol vrchol. Nevravím, že len Griezmann ale u neho je to už veľmi dlho okaté. Aj Messi nepremenil šance, ktoré ešte pred dvoma-troma rokmi premieňal bez mihnutia oka. Veľmi sa mi páčili Pjanič a mladý Pedri. Z Pedriho môže byť v nasledujúcich rokoch opora Barce. Veľká škoda len, že sme nepremenili také obrovské množstvo šancí, ináč mohol byť výsledok podobný, len v obratenom garde ako náš proti Bayernu. Ale konečne (snáď) svitá na nové časy. Len ma znepokojuje zranenie Arauja. Neviete niečo bližšie k jeho zraneniu?
2020-10-29 06:42:19
Ako už písali kolegovci vyššie, obrovské plus: Rozhodca

To bol konečne PÁN Rozhodca, ktorý mal zápas pevne v rukách... A to od čiarových až po VAR. Klobúk dole.

A to nepíšem preto, že neuznal tri góly Juventusu, alebo som fan Barcelony... Napísal by som to aj keby sme nebodaj prehrali...

Proste, TOPka... Škoda, že takí nepískajú v Španielsku a dúfam, že včerajší zápas si pozrel aj Martínez Munuera. Ale aj iní s "bielymi igelitlami..."... Hlavne čo sa týka využívanie VARu
2020-10-29 07:14:51
Asi ma zato ukrižujete, ale dneska sa mi celkom páčil Griezmann. Síce zakončenie tragické ale v mezihre bol fakt dobrý.
2020-10-29 08:07:42
Takto si to predstavujem ako vcera :-) mozno nejake osviezenie aj po Bartomeovej demisii :D a snad to pojde takto super aj dalej. A 4 novembra Dynamo pamatajme na rok 97 a na tych 7:0 v dvojzapase od nich...
2020-10-29 08:52:18
No neviem. Podaril sa jeden gól z krídla, ktoré Koeman postavil iba jedno, a nebyť ofsajdov Juventusu, možno by sa vyjadroval úplne inak. Že sa Koeman snažil presunúť ťažisko útoku na pravú stranu? Po prvé mi to príde ako dosť blbá snaha, keďže také ťažisko sa lepšie bráni. Po druhé mi to nepríde ako zámer, ale skôr dôsledok jeho protekcionistického stavania, kde Griezmannovi prejde šnúra biednych zápasov, no o Puigovi opakuje, že nevie hrať na takom poste, pričom sa ale už viackrát ukázal ako výborný gólový nahrávač aj rozohrávač. Takže keďže krídlo-nekrídlo Griezmann musel byť postavený na ľavé krídlo, z toho vyplynulo, že to krídlo nebolo. Gól padol po individuálnej Dembelého akcii so šťastím, čo si vykladám tak, že to je zásluha Dembelého a nie Koemana, keďže to nebola veľmi tímová akcia. Barcelona dokázala vyhrať napriek Koemanovi.