Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
AndreasGerardi Premium
2023-01-26 09:28:08
No, uznal porážku bez reptania. Ale povedať, že zápas mal bližšie k remíze ako k prehre bolo dosť od veci. Až na dva momenty v zápase si nevypracovali absolútne nič a len vďaka tej našej efektivite to nebolo do polčasu 5:0. Čiže výsledok 1:0 nebol vďaka heroickemu výkonu Sociedadu ale neschopnosti Barcelony streliť rozhodujúci gól z milióna šancí.
2023-01-26 10:40:55
Mal pravdu v tom, že posledných minútach zápasu boli veľmi blízko k remíze vďaka chybe Ter Stegena, ktorú v zapätí napravil a následne v poslednej minúte vyrazil veľmi nebezpečnú strelu súpera. Nebol to prvý zápas, kedy pri náskoku o jeden gól sme poslednú štvrťhodinu doslova bránili zuby nechty výsledok a mali sme aj šťastie. Ale dali sme jeden gól a súper nedal žiaden, takže všetko sa zdá byť o.k.!!!