FC Barcelona jednoznačným výsledkom postúpila už do štvrťfinále Ligy Majstrov. Olympique Lyon na Camp Nou zdolala 5:1 a to predovšetkým zásluhou Lea Messiho, ktorý 2 góly strelil a na ďalšie 2 prihral.

Včerajší zápas vyšiel viacerých hráčom FC Barcelona to predovšetkým útočnej trojici Messi-Suarez-Coutinho. Predovšetkým pre Brazílčana išlo o veľmi povzbudivý zápas, pretože v poslednom období nepodáva výkony, s ktorými sú fanúšikovia spokojní. Včera však odviedol kus dobrej roboty a zaznamenal dokonca jeden gól. Darilo sa aj Suarezovi. Spomenúť musíme aj Piquého, ktorý prežíva hádam najlepšiu sezónu svojej kariéry - a opäť skóroval.

Zápas tak hráčom Blaugranas vyšiel na výbornú a aj napriek poľaveniu na začiatku druhého polčasu, kedy dokonca inkasovali gól na 2:1, známky sú veľmi pozitívne.

2019-03-14 11:56:17

Jedno veľké prekvapenie ako zahral Suaréz.. konečne sa od neho neodrážala lopta kao od stĺpa...kombinoval aj sa viac sťahoval a rozohrával na krídla veľky bonus...toto presne potrebujeme keď dobíjame bránku...Messi opäť geniálne nahrávky...obrana dnes tiež zahrala spoľahlivo až na druhy polčas roberta, ktorý sa hneď po tom ako mu nebolo dobre mal pýtať dole...bolo vidieť že nema síl a že ho to bolí...robil grimasy ale neukázal trenerovi že chce striedať ....toto je risk ktorý si nemôžeme proti lepším súperom dovoliť...a rakitič druhy polčas neviditeľný ani som nevedel či ešte hrá či ho už striedal...ale prvý hral dobre....ja si myslím že my v pohode môžeme vyhrať Ligu Majstrov ale všetko maju hrači v hlave....kvality máme na rozdávanie ;) Forca barca ;) !!! poďme si po treble

2019-03-14 12:38:27

Najviac sa mi včera páčili Pique, Lenglet, Alba, Messi a Suarez. Najmenej asi Busquets, podľa mňa robil dosť zbytočne chyby niekedy, ale celkovo sme hrali dobre.

kluc

1
2019-03-14 16:05:38

Mne osobne sa Busquets páčil ako hral, to že stratil loptu par krát bolo zapríčinené že ho zašili, čo si potom aj s Arthurom počas zápasu vysvetlili.

caco

1
2019-03-14 20:19:19

Bus bol jednoznačne najslabší a robil kiksy sám od seba o jeho rýchlosti sa nejdem ani zmienovať. bohužial už sa vála pri obyčajných súbojoch a miesto prihrávok si chce urobiť 2 hráčov. Lenglet bol podstatne lepší a dostal menšie hodnotenie. výpovedná hodnota tej tabulky je ...........

ximpp

-7
2019-03-14 13:49:00

Byl to divný zápas, přijde mi, že Lyon byl docela slabý a my jsme až na první půlhodinku také moc neukázali. Snad to bylo jen soupeřem, protože když jsem viděl Live nebo Juve, přišlo mi to jako jiný level.

2sjr

8
2019-03-14 16:38:57

Coutinho sa preberá to je super a už bolo aj načase. Gól síce s tutovej šance no pohyb na ihrisku je už nebojácný a hodný jeho kvalít. Dúfam že ešte prekvapí