Som zvedavy, ako Koeman zmenezuje druhy polcas....velmi mi chyba Puig......
2020-09-19 19:56:53
V tom videu je ukazane ze gol dal Coutinho xd
2020-09-19 19:59:22
Koeman po zápase. ,,Som spokojný s výkonom mužstva, po fyzickej či taktickej stránke sme to zvládli dobre a snáď sa nám takto bude dariť aj o týždeň proti Villarrealu."
2020-09-19 20:11:48
Špinavé zákroky od Elche pokračujú.
2020-09-19 20:13:19
Ale šance pribúdajú, to je dobre.
2020-09-19 20:13:51
Neviem, či sa mi to len nesníva, ale aj vám sa zdá, že od začiatku druhého polčasu pressujeme okamžite po strate lopty ako za starých čias?
2020-09-19 20:26:06
jak tomu Pjaničovi nikto nechce na hrať ???
2020-09-19 20:28:03
Keď sa Dembelé nezraní, môže to byť zaujímavá sezóna aj napriek faktu, že nemáme hroťáka ani vyriešenú obranu
2020-09-19 20:29:54
Zatiaľ sme v 2. polčase do ničoho Elche nepustili. Hlavne dúfam že Dembelé vydrží túto sezónu bez vážnych zranení.
2020-09-19 20:32:40
Coutinho neuveriteľná technika.
2020-09-19 20:33:00
Puig pořad nic. Ja jen doufám, ze prodejem tohodle diamantu nebudeme řešit fin problémy...
2020-09-19 20:33:58
Coutinho v novom rozostavení hrá ako vymenený. Nakoniec budeme oslavovať, že ostal. Na druhej strane Trincao také šance musí dávať aj po slepiačky
2020-09-19 20:34:28
Coutinho krása
2020-09-19 20:37:04
toho Pjaniča odfúkne aj jemný vetrík..
Coutinho, Leo, Dembelé, Fati, Trinaco to môže byť ešte veľmi dobrá sezóna.
2020-09-19 20:42:17
pekne Neto, Pjanič po 10 minútach už nestíha
2020-09-19 20:42:44
Neto predviedol teraz predviedol parádny reflex.
2020-09-19 20:45:00
Klasika, Lenglet hori jako vždy. Snad nikdy jsme nevidel Pikiho talhle netrefit skluz.
2020-09-19 20:46:15
videl dnes niekto Roberta prihrať dopredu?
2020-09-19 20:49:30
Lenglet je jeden z najhorších obrancov, akých som kedy videl hrať futbal.
2020-09-19 20:51:55
Pjanič to poslal priamo na parkovisko
2020-09-19 20:52:04
Pjanič teraz zostrelil lietadlo.
2020-09-19 20:52:05
Keby sme vyhrali 5:1 nikto by sa nemohol čudovať. Najlepší hráč zápasu pre mňa Coutinho. Messi veľmi slušne, Dembelé sa ešte potrebuje dostať do zápasového rytmu, ale mal svetlé momenty. De Jong nič moc, Griezman tradične, ale aspoň strelil gól. Trincao musí také tutovky premieňať. Neto sa nudil celý zápas, ale chytil tutovku, ktorá by znamenala vyrovnanie. Pre Pjaniča to bol prvý zápas, takže treba prihliadnuť aj na to. Najväčšie pozitívum bol pressing hneď po strate lopty od začiatku druhého polčasu.
2020-09-19 20:55:34
Začiatok 2. polčasu- To bola výborná pasáž. Asi 15 minút sme len útočili. Hra nebola zlá, šance bol a prvá "trofej" získana. Je ešte čo zlepšovať. Roberto a Busquets patria na lavičku. Griezmann opäť nič moc. Chce to čas, ešte skoro je takto hodnotiť.
2020-09-19 20:56:39
Betón jak vínko :D 7dmi hráči na línii obrancov :D
2020-09-19 20:57:04
Môžme byť radi aj za to, že drevorubači z Elche nikoho nezranili.
2020-09-19 20:59:00
na EL to bude stačiť možno ju vyhráme XD
2020-09-19 21:10:35
Halland v pohode dnes 2 goly to je pán center a to stál Dortmund drobné oproti drevákovi Griezmanovi. Ked si spomeniem na Abidala je mi zle,tiež mu nebol dobrý Davies ktorý chcel ísť prednostne k nám a Bayern sa teraz teší.
2020-09-19 21:13:47
Ludia co su kritizuju Roberta a Pjanica tak mam pocut ze ste ten zapas ani nevideli a len to robite z principu uz. Roberta nemam rad ale dnes odohral slusny zapas a Pjanic hral prvy zapas par minut,neviem co hodnotite. Jediny kto bol dnes totalne slaby tak sa vola Griezmann. Ked mu nenahraju do sance ktoru by sme premenili aj my tu,tak nic nedokaze vymysliet.
2020-09-19 21:23:19
Musím říct, že se mi dnes líbil Alba....lítal tam jak motorová myš na svůj věk dobrý výkon.
2020-09-19 21:30:40
Môžem poprosiť čo je z puigom
2020-09-19 22:13:19
Takže ak som pochopil pri tomto vedení tak hráč čo stál veľa a nič nehrá musí hrať a ten čo hra behá maká za tim tak ten hrať nemôže lebo ho nekúpil draho tréner nech ide čakal som po vyhlásení trénera ze sa tu bude makať tak asi ne zas je to tu dali trénera ale právomoci si vedenie nechalo čiže nič iné neostáva len fandiť a čakať na zázrak ale skorej si počkám na nové veď.ved horšie už nemôže biť jak to terajšie dúfam ale fandím a fandiť budem a o tom je fanúšik aj v dobrom aj v zlom