La Liga EA Sports; Štvrtok, 4.1.2024; 21:30 SELČ
6.1.2024 Lukas 729x 7
Spasiteľ Gündoğan Spasiteľ Gündoğan
Spasiteľ Gündoğan
5.1.2024 Lukas 819x 0
Araujo a Torres po výhre nad Las Palmas: Mohli sme streliť viac gólov Araujo a Torres po výhre nad Las Palmas: Mohli sme streliť viac gólov
Araujo a Torres po výhre nad Las Palmas: Mohli sme streliť viac gólov
5.1.2024 Lukas 493x 1
Sľubný debut Vitora Roqueho Sľubný debut Vitora Roqueho
Sľubný debut Vitora Roqueho
5.1.2024 Lukas 1463x 3
Las Palmas 1:2 Barcelona: Hodnotenie hráčov Las Palmas 1:2 Barcelona: Hodnotenie hráčov
Las Palmas 1:2 Barcelona: Hodnotenie hráčov
5.1.2024 Lukas 2500x 21
5.1.2024 Lukas 1562x 17
Las Palmas 1:2 Barcelona: Štatistiky a zaujímavosti [VIDEO] Las Palmas 1:2 Barcelona: Štatistiky a zaujímavosti [VIDEO]
Las Palmas 1:2 Barcelona: Štatistiky a zaujímavosti [VIDEO]
5.1.2024 Lukas 930x 0
Xavi: Trochu rešpektu k úradujúcemu majstrovi, pokúsime sa opäť vyhrať ligu Xavi: Trochu rešpektu k úradujúcemu majstrovi, pokúsime sa opäť vyhrať ligu
Xavi: Trochu rešpektu k úradujúcemu majstrovi, pokúsime sa opäť vyhrať ligu
5.1.2024 Lukas 3128x 36
Kapitán Las Palmas: Ide o to, aby rozhodcovia neboli väčšími protagonistami ako futbalisti Kapitán Las Palmas: Ide o to, aby rozhodcovia neboli väčšími protagonistami ako futbalisti
Kapitán Las Palmas: Ide o to, aby rozhodcovia neboli väčšími protagonistami ako futbalisti
5.1.2024 Lukas 1026x 2
OFICIÁLNE: João Cancelo sa zranil! OFICIÁLNE: João Cancelo sa zranil!
OFICIÁLNE: João Cancelo sa zranil!
5.1.2024 Lukas 2767x 5
Las Palmas 1:2 Barcelona: Najlepšie VS najhoršie Las Palmas 1:2 Barcelona: Najlepšie VS najhoršie
Las Palmas 1:2 Barcelona: Najlepšie VS najhoršie
5.1.2024 Lukas 1587x 6
Las Palmas 1:2 Barcelona: Gólové momenty Las Palmas 1:2 Barcelona: Gólové momenty
4.1.2024 Lukas 3960x 19
Las Palmas - Barcelona: Predpokladané zostavy Las Palmas - Barcelona: Predpokladané zostavy
Las Palmas - Barcelona: Predpokladané zostavy
4.1.2024 Lukas 1703x 3
Las Palmas - Barcelona: Nominácia Las Palmas - Barcelona: Nominácia
Las Palmas - Barcelona: Nominácia
3.1.2024 Lukas 1797x 25
Xavi: Kiež by sme teraz častejšie videli tú tvár Barçy z druhého polčasu zápasu proti Almeríi Xavi: Kiež by sme teraz častejšie videli tú tvár Barçy z druhého polčasu zápasu proti Almeríi
Xavi: Kiež by sme teraz častejšie videli tú tvár Barçy z druhého polčasu zápasu proti Almeríi
3.1.2024 Lukas 2398x 13
Kto by mal nahradiť Pedriho v zápase proti Las Palmas? [+ANKETA] Kto by mal nahradiť Pedriho v zápase proti Las Palmas? [+ANKETA]
Kto by mal nahradiť Pedriho v zápase proti Las Palmas? [+ANKETA]
3.1.2024 Lukas 798x 1
Barcelona s najlepšou bilanciou výjazdových zápasov v La Lige za rok 2023 Barcelona s najlepšou bilanciou výjazdových zápasov v La Lige za rok 2023